Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkese Merhaba !!!!

DrakThuL

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle Merhabalar herkese Eskiden Burda az zamanim gecmedi hep birseyler paylasir hep birseyler tartisirdik hep birbirmirize yardim ederdik aradan baya zaman gecti forumlara göz attigimda yeni yeni simalar gelmis beni taniyanlar tanir japkoda oynuordum ama artik diez de kasmaya balasim suan 53 lvl charim var herneyse ben bütün serverlarda oynadim aklima takilan sadece Malezya serveri konuyu acmisken birsey soriyim dedim Malezya Serveri Japko ya da Usko gibi bedavami bedavasa bu serveri nasil bulabilirim install icin ve eng pacht gerekiorsa onlari nerden bulabilirim yazarsaniz sevinirim !!! :)[signature][hline]Server:Diez
Nick:jihn
LvL:53
NP:xxx

Sosyal ağlarda paylaş

Hmm tesekkürler bi bakiyim ama suna sasirdim 2 nizde hic bulasma dedinize göre fazla tutmamis sanirim : ) neyse olsun genede bi bakarim ben aslina uskoda empirenin gelmesini bekliorum empirede kasicam can sikintisindan öle bi bakiyim dedim :)[signature][hline]Server : Diez
Nick: Jihn

Sosyal ağlarda paylaş

eed. myko KE'yi editlemiş ve ismini Knight Ascension'a çevirmiş.
USKO'ya gelecek olan KE ile myko'daki KA aynı olmayacak yani.
Haritalar aynı olacak ama drop rate, yaratıkların yerleri, bossların spawn aralıkları ve yerleri ve dungeon'lar farklı olacak...
Daha farklı olan bi çok şey vardır ama aklıma gelmio..[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
İstanbul'lular tıklayın hülen...
Sosyal ağlarda paylaş

bedava. bizde yenilik fln diye bulaştık ama serverda lag + login problemleri çok onun için bulaşma diyoruz yoksa ka fln güzel yani , ortamda güzeldi.

bu arada senin nick pek yabancı gelmedi sanki...

[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 06 Ağustos 2005 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinizin Düsünceleri ve yardimlarina tsk ederim evet bende sunu söliyim empirede sanirim japkodaki gibi morodonda vs +8 itemler düsücek diorlarki uskoda japko gibi olucak fiyatlar düsücek vs lvl 60 icin özel bi map olucak ben bunlari biliorum[signature][hline]Server : Diez
Nick: Jihn

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...