Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çakı

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

İyi de onun her ameliyatta şansı var, bunda kör olursun, beyin cerrahı napsın? Onda direk gidiyorsun...

Neyse, ne diyorduk, pıçah.... Ya ben de yine Victorinox mu alsam, adiler kanıma girdiniz. Bunu da kaptırırsam birine, parasını konuyu açan arkadaştan alırım ama.[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

o parmak arası olayı bildiğim kadarıyla palavra.polisleri öyle bıcaklara da el koymaya hakkı yok.kendilerine alıyorlar.polis bıcagı almak isterse tutanak tutmasını isteyin.hiç bi şey yapamaz tamam al git der.tabi bu normal bıçaklar için kocaman palayla sokakta gezersen olmaz tabi.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

yani polis bıcagı alıyor parmak arama sokuyor ve bıcak uzunsa yukardan vuruyor mu?onu yapacak adama delikanlı derim ben.bi kere polisin o bıcagı senden almaya hakkı yok.kanun herkese farklı mı işliyo?benim parmagım uzunsa 12 cmlik bıcak bulundurabilirm kısaysa 8 cmlik mi bulundurabilirim?kanun herkese aynıdır saçmalamaya gerek yok.hiç bi polis böyle bi şey yapamaz hakkı yok.aa tabi sen polisin karşısında aciz durursan polis sana herşeyi yapar.ne yazık ki polisimiz eğitimsiz olduğu için üstünde devletin uniforması olunca kendinin oranın hakimi zannedebiliyor.sen gereken cevabı verirsen öyle bir şey yapamaz korkma.

[Bu mesaj rarebee tarafından 05 Ağustos 2005 03:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rarebee, 05 Ağustos 2005 03:14 tarihinde demiş ki:
yani polis bıcagı alıyor parmak arama sokuyor ve bıcak uzunsa yukardan vuruyor mu?onu yapacak adama delikanlı derim ben.bi kere polisin o bıcagı senden almaya hakkı yok.kanun herkese farklı mı işliyo?benim parmagım uzunsa 12 cmlik bıcak bulundurabilirm kısaysa 8 cmlik mi bulundurabilirim?kanun herkese aynıdır saçmalamaya gerek yok.hiç bi polis böyle bi şey yapamaz hakkı yok.aa tabi sen polisin karşısında aciz durursan polis sana herşeyi yapar.ne yazık ki polisimiz eğitimsiz olduğu için üstünde devletin uniforması olunca kendinin oranın hakimi zannedebiliyor.sen gereken cevabı verirsen öyle bir şey yapamaz korkma.

[Bu mesaj rarebee tarafından 05 Ağustos 2005 03:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Bir an aynı ülkede mi yaşıyorum diye sordum. Bir şey yapamaz hakkı yok fln. bu ülkede kim hak dinliyor ki ?[signature][hline]Seref gecen gun cok igrenc bir insansin
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi polise laf etmeyin, iyisi de var kötüsü de, o adamların uğraştıkları tipleri de görseniz bıçağı alıp boğazına soksun isterdiniz.

Eğer polisin yaptığı bir şey size ters geldiyse itiraz edin, bir şeye el konuyorsa kesinlikle tutanak tutulmasını isteyin ve eğer zabıt tutacağız derlerse ve siz haklı olduğunuzu düşünüyorsanız "Dava açacağım ona göre itiraz kaydı düşülsün" deyin ki itiraz hakkınız sizde kalsın.

250 YTLlik bıçakların ömür boyu keskin kalma garantisi var, inanılmaz kalite çelikten yapılıyorlar, o parayı hakediyorlar yani. Ben iddia üzerine çelik kapıya saplanan rambo bıçağoı gördüm, saplanıp girdi de, gerçi hem bıçak madara oldu köreldi hem de kapı :)

Taşımayın kardeşim bıçağı gerek yoksa...[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Sosyal ağlarda paylaş

isviçre çakısı 4,5 tane var bende . şuan yeni bi tane sipariş ettim o gelince bunları satıcam almak istiyen varsa epey bi ucuza satıcam ..

çakı , sustalı vs. taşıyorsan polise yakalandığında işaret parmakla orta parmağının arasına koyar bıçağı açıp . eğer orta parmağı geçiyorsa bıçak geçmiş olsun derim size[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

Neşter ve jilet falan çok sakattır. Kesiği dikiş tutmaz kolay kolay. (bizim keseceğimiz kesik tabiki :) ) Kanaması durmaz ve iz bırakır. Neşter, jilet, eski tip ustura veya maket bıçağının bir başka sakat yönü ise bir ete girdiği zaman bıçak gibi takılıp kalmaz ilerlemeye devam eder yani adamı yarar.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Çakı falan taşımak yasak değil sadece suç işlerseniz başınız derde girer. Sustalıda ise yandan açılan yasak değil içten yaylı çıkmalı olanları yasak. Ve tabi kan oluklu olanları.
Yani polis görünce durduk yere çakınızı parmaklarınıza saplamaya başlamayın hehe. En basiti havaalanında çakı ile yakalanırsanız kontrol aletine çakıya el koyuyorlar yani yasak olsa orda tutuklanır çakı taşıyanlar.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cafein, 05 Ağustos 2005 12:02 tarihinde demiş ki:
Şimdi polise laf etmeyin, iyisi de var kötüsü de, o adamların uğraştıkları tipleri de görseniz bıçağı alıp boğazına soksun isterdiniz.

evet orasi oyle,Absolut`un dedigi gibi yapiyolarsa bile , etrafi rahatsiz edicek gibi duran,tinerci balici cocuklari korkutmak icin yapip , bicaklarini aliodurlar belki..Her cakisi olanin parmaklarini olcmuodur heralde terzi gibi ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bi eleman satırla yakalandı . 1 hafta göremedik ;-)[signature][hline]Anubis
Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

you are not a beautiful and unique snowflake. you are the same decayin organic matter as everything else.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
charlotte, 05 Ağustos 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
bu çakı taşıma olayına bence ruhsat getirsinler herkesin taşıması teklikeli oluyo

bunun da bir tür bireysel silahlanma olduğu düşünülürse herkesin taşıması hoş değil tabi[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Bakınız Alexi'nin bıçakları gibi bıçaklarla ortada gezer ve polis kıllandırırsanız hoş şeyler yaşamazsınız. Öndeki bıçak daha çok genel maksatlı, avcı bıçaklarına benziyor "Avcıyım ben, dağcıyım ben" diyerek yırtmak olası. Arkadaki bıçakta ise sanırım kan oluğu var, işte o zurnanın zırt dediği olur, "Ne işi var la bunun sende" muamelesinden kurtulamazsınız.

En tehlikelisi de kavga çıkar, tutar bıçağı çekerseniz, canı kıymetli biri de size tabanca çeker, "merhum" diye anarız sizi.

Alın birer Victorinox, mis gibi işte, şarabınızı/biranızı açar, dal keser, tahta keser, vidalar, keser doğrar biçer karıştırır, her haltı yapar. Başınız da derde girmez. Havalimanında da üstünüzde değilse bir şey olmaz. Üstünüzdeyse güvenlik artık el koyuyor, yolcu değilseniz çıkışta geri veriyorlar, yolcuysanız beş yüz tane kağıt doldurtuyorlar ya da "Siz uğraştırmayın hemen valize koyun uzatmayın" diyorlar.[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...