Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çakı

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

yaa benim yanımda 15 cmlik kebelek vardı polis arabasının önünde çıkarttım akradaşa gösterip salladım bişi demediler...
ama dendiği gibi 2 parmak arasına sokup vuruolar yukardan (arkadaşa 2 kere yaptılarİ)[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

maçları bilmemde kamplara dağdaki arkadaşımın evinde mangala falan resimdekiyle gidyorum ben bi kaç kardeşiyle beraber.eksik olan bi o şekilde mat siyah nacak kaldı onunda kalitelisini bulup tamamlıcam seriyi[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HocaEfendi, 04 Ağustos 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
delici ve kasici aletin her türlüsü kötüdür..polis kesici delici alet taşıyon diye seni hor görür..psikopatmısın lan sen falan ayagı..taşıma daha iyi..

amaç var amaç var.sonuçta serserilik için taşıcaksan taşıma tabi.[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

250YTLye Victorynox olur mu yahu, çok pahalı? Öküz gibi fonksiyonu olanlar bile o civarda değildi benim baktığım.

Pıçaah iyi bir şey değildiiiir, hattaa kötü bir şeydiiiiir. Mis gibi tabanca dururken bıçak mı kullanılıııır :)

Geyik bir yana, polis bıçağı buldu mu çakı bile olsa başınız derde girebilir, gündüz gözü ona buna artistlik yapayım diye göstermeyin, sustalı kelebek tipi "saldırı silahı" olarak görülen şeyleri hiç bulundurmayın veya saklı tutun. Bir de kavga mavga oldu mu gözünüz kararıp davranmayın, çünkü siz silahı çıkardınız mı karşı taraf da çıkartır, ben bıçak çekti diye vurulan da bilirim yani.

İlla gözünüz döndüyse yatağan edinin bir adet, bıçak mıçak hak getire adamı ortadan alırsınız, boyutuna göre epey etkilidir, kesti mi hissettirir kendini.[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

leatherman çok tatlıymış :)
bıçak namına direk kılıcım var, sokağa çıkmaya müsait değil (kar tatilinde çıktıydım gerçi, mr.bomb bilir ;)) hem cebe de sığmıyor (bıçağı 75 cm)
ama babamın aldığı minicik bi kelebek var, bir iki kere cebe atıp çıktıydım. ama kullanmaya kalksam bile işe yarayacağını sanmam:)
leatherman çok hoşuma gitti benim ama.[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

Yatağan bir çeşit kısa kılıçtır. Muğla'nın aynı ismi taşıyan ilçesinde bugün bile ustaları var tek tük. Özelliği, kısa, çok keskin ve hafif kıvrık bir gövdeye sahip olması, çok dengeli, üzerinde bıçak kısmı boyunca (la Blade kelimesinin Türkçesi'ni unuttum iyi mi, namlu diyesim geliyor) kan oluğu vardır. Kısa ve dengeli olduğu için çok tehlikeli bir silah, yabancı kaynaklarda "bir balinayı ortadan ikiye biçebileceği, sadece bıçak kısmının bu iş için biraz kısa olduğu" geçiyor. Biraz netten araştırın, bir arkadaşın silah koleksiyonu var da, onda hasta parçalar var, en sevdiklerindenmiş onun da.

O rambo bıçaklarına gelirsek, ava mava giderken gayet yasal ama gündüz vakti elinde sallayarak geziyorsan "Huuoop hemşerim" derler, gece vakti polis üzerinde bulursa hakkında hoş şeyler düşünmeyebilir. Yasal bıçakların son limiti diyebiliriz, onlar sustalıdan falan da ölümcül çünkü kesip açtıkları yer kapanmaz.

Neşter (kullandığımdan biliyorum, maket pıçaa yerine tercih ederim) aslında en keskin ve tehlikeli bıçak tipidir. Çünkü kestiği yer cart diye açılır ve kapanmaz, adamı boydan boya yarabilirsin (ki zaten bu iş için üretilmiş), tek problem saldırıda kullanamazsın çünkü hepsinin boyu çok ufak, hani yanında taşı, tinerciler saldırdırsın, sen karşı saldır hikaye olur. Bir de neşteri saplayamazsın, işlevi kesmek olduğundan yaramaz. Teketekte adam sana saplayacağı ve boyu 10cm veya üzeri bir bıçakla gelirken sen ona 2 cmyi bulmayan ve saplarsan bir halta yaramayan neşter çekersen gülmekten öleceği için belki kaçma şansı olabilir...

Yine de siz siz olun, çok meraklı değilseniz taşımayın, silah taşımak sorumluluktur ve gözünüz kararır, tersinize gelir, ya bir kazaya kurban gidersiniz ya da elinizden bir kaza çıkar, size yazık.[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Sosyal ağlarda paylaş

ablam hemsire.. 3 yıl once evde nester bulmustum actim paketi denemek icin elime sole bi cizik atayim dedim.bastirmadan soyle ciiiiyykkk diye cektim bastan basa acildi.. uasdhuashud ama acimadi sonradan kan gelince anladim bastan basa yarıldıgını cok acayipti dikislik degil yanlız ust deri yi kesmis alttanda biraz kesmis sonradan kan gelip yara oldu gecti... aynısını victor almistim denedim oda baya keskin.ben her kesiciyi elimle denerim ehhe.. ama nester cok pisti kaç kaç.. hafif bastirsam kaslara kadar incek demekki peeh.[signature][hline]´´dUAlİSt´´
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünün ben maket parçaları traşlarken kullanıyorum, bir kaç kere parmak doğradım, bir kere komple alıyordum. Ninja filmlerindeki mum kesme sahnesi gibi oluyor, eline battığını ve çizdiğini hissediyorsun, bakıyorsun hiçbir şey yok. "Oh kurtardık herhalde" diyorsun, dokunmanla her yer kan oluyor, meğerse parmağı dibine kadar yarmışsın...

Neşterden uzak durun gerekmedikçe, tehlikelidir can yakar. Bu göz cerrahlarının göz kestikleri tip var hele, direk A4ü tepeden bırak hırt diye bir sesle bölüyor ortadan ikiye, felaket.

Harbi "kaç kaç neşter" yani.[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Sosyal ağlarda paylaş

Göz ameliyatlarında kullanılıyor, bildiğin göz" kesmek için, dokulara hasar vermemek için acayip bir keskin oluyorlar ve şekilleri D harfine benziyor, daha doğrusu pizza dilimleme bıçağı vardır ya yuvarlak ona. Tam psikopat gereci... Gerçi artık lazer çıktı mertlik bozuldu, ayrı mesele...[signature][hline]Bir fincan kahveden daha güzel olan tek şey, ikinci fincandır." CAFEIN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...