Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerden para buluyo bunlar..

Aware3

Öne çıkan mesajlar

solo obo kesin cz de
en kolay para kazanma yöntemi, yok yok en kolay değil ama bence en iyi.(dm'de eklenebilir)
tabii solo kesebilirseniz :)
yok ben parayı 2ye bölmeyi göze alırım diyorsan yine obo kes.
tabiki yine kesebilirsen diyeceğim :)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pyro, 03 Ağustos 2005 10:45 tarihinde demiş ki:
yukarda kı ss koleksıyonuna bakarsan bı pk da kac m kaldıranlar var =) banaa garip ve abartı gelıyor ama nese =p

ulan pk da para geliyor doğru ama ÖLDÜRDÜÜN ADAMLAR PARAYI NERDEN BULUYOR
sen bi item satınca veya cz de adam kesince para gelir
ama o para bi oyuncudan gelmiyor mu ?
o oyuncu okadar parayı nerden buluyor ben onu demek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 03 Ağustos 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
Hiçbiri yokda paran coksa eger al knight cash. Onunla scrool al pazarda sat. Buda reel paradan sanal para yapma yöntemi :)

aman ha ben yaptım öle bi kerizlik zamanında siz yapamayın :D değmez[signature][hline]We've been on the run
Driving in the sun
Looking out for #1
California here we come
Right back where we started from
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu kadar paranın itemin (beramusta) bos mosla olacagına inanmam ..bizim clan 8 kişi 4 u ezik 4 kişi 60+ bu haldeyken nerdeyse günlük ortalam 5 bos kesiliyo son iki günde 5 talos kestik son iki günde 4 er saat d.m kestik ..ama yok abi benim bildigim bi kaç player war adamlar bi itemden 30 tane düpleyip +8 yapmışlar we kendi agzından itirak eden biri(abi bende şu an 8 tane +8 shard 27 tane +7 shrd war..dedi adam. ben ne yapiim) ben lvl 61 im +7 chitin zor buldum adamlara +9 shell deniyo +9 raptor deniyo orc wariorlar war ful +8 shell +8 raptor roc rol abi ne zaman yaptınız ya..önceki gün İstanbuldan bi arkadas geldi o bilgilidr biraz abi dedi bana G.M den parayla %100+8 upgrade scrol alıyolar g.m parayla item satıyo (gercek parayla) scrol satıyo hatta edit char satıyo..yani tüm bunlarda oyundan sogutuyo insanı..yeni yetme bi wairor çıkıyo ilk defa gördügüm biri adamda herşey +8 ..gelde oyna bazen diyom bırakıyım oyunu hatta gecen gün pazar alanına ilan bile bıraktım..acaip bunaldım son zamanlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

senin derdin galiba dupe metodları fln ögrenmek. o konuda bilgim yok ama şöyle bikaç tüyo verebilirim. ticaretle dupe u aratmayacak paralar kazanabilirsin ama herkesin harcı diildir. bunun dışında dupe/autoloot tipi şeyler piyasadaki fiyatları arttırır. evet , dogrudur ama bu sadece para kasanları etkiler. mesela gobda yada abysste para kasıyosan sana patlar bu hadise. böyle durumlarda itema yönelmen gerekir. fiyatlar para kasılmayacak gibiyse direk itema yönel. upg. taktikleri yüzünden upg.de yapamazsın çünkü para etmez +7 +8 satan adamların yanında. son olarak bi örnekle pekiştirim

+9 hp neck normalde 5myse
dupe/autoloot yüzünden fiyatlar patladıgında fiyatlarla dogru orantıda fiyatı artar.
+9 neck bu tip durumlarda 10-20m ye çıkar. yani sonuç olarak item olarak kasarsan bu olaylardan etkilenmezsin.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 03 Ağustos 2005 11:04 tarihinde demiş ki:
1 hafta Talos kesin günde 5-6 ne kadar yakalarsanız.Kesin 1,2 hatta belki de 3 drop alcaksınız.Bir iron yada glass belt aresde değerleri aynı , 3 milyar.Alan çıkıyor merak etme 8-)

ewt hergün talos tk h.q kesioz daha silver earing filan düştü iron ı göremedik :)(bide kutsal soul)[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:47xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Mage için.
60+ Abssy de solid binler ve Black widow lar sağlam gem düşürüyor.(2 saatte 40 civarı gem, 3-4 milyon nakit, sayısız sweeping pot)
62+ Solo Aoe golem (Blizzard açıksa tabi)
50-60 DM partisi biraz zaman alır kesmeniz ama, düşerse bir shard :)
60+ Kolay bosslar Hyde, Antares, DT gibi gibi (1 paper, 1 ice yeterli )

Rogue,Warrior ;
60+ Tabiki ilk seçenek CZ DM yada CZ Golem,
sonra kendinize ve healerınıza güveniyorsanız her türlü boss(Talos dahil, bazen DF hariç LR niz azsa çokkkk kasıyor)

Priest
Tek başına fazla bişi yapamasada yukarda saydıklarımın tamamı için parti bulabilir. (Abssy farming hariç)

Her tür klas için savaşlar (Ortalama her savaşta nakit 4-5m kalıyor bana)

Biraz paralandıktan sonra ticaret. 500m item alıp 550 satarsanız, 10 dakikada 50 m kar eder.

Daha sayacak şey çok ama bunlar belli başlı para kasma yöntemleri.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

tek yol var:
ticaret ticaret ve ticaret haftada ortalaam 10 gb kaldırıom yerı gelıo gunde 5 gb aldığım oluor yapman gerekn tek sey tum herseyını sat sermaye yap ve basla alıp satmaya bu kdr basıt daha gecen sabah mirage +8 imi 16 g bden satıp 10 dk sorra 14 gb den tekrar aldım bu sbah mesela 2 tane ncs aldım direk tezgah ve 10 dk sorra 100m kar vardı bu işler bole donuor bıde tabıı kı ugrade var bız bı kere yaptık omrumuzun gerı kalanında yapmamak için yettı bıle aresde ılk hell breaker ı aldık 5 gbden +6 yaptık verdık 45 gb den bu işler bukdr basıt ztn dupe kıl yun ahrıcı para yapan adam utanmadan sıkılmadan hatta gururlanaar akanlatır konusmayan varsa ve cok zengınse bıl kı bı farklılık vardır legal olmayan bısıler vardır yada ben ole dusnurum ne bılıım ben 3 hafta once +6 chıtın set ve elımde +6 mirage ıle gezerken ınnde de max 10m para varken su an full set tammladım hatat elbıse olarak 3 farklı setım hazır sılahlarım +8 takılarım full hepsını yapmanın tek yolu tıcaret bnm soleyebıleceğim sadece bu var bunun yanında upgrade ve boss da tabıı kı işe yarıo ama sans işi bırasda tıcarette ise kafa yoruıon sans ı pek işine katmıon ve rahat oluon bu kdr basıttır...[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

yuh aq bu kdrda deıl ya acık acık olams kı ya mal mısın bole salak salk yazıon ya alla alla ya ınsanı dınden ımandancıkarırsınız lan sız ....[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
king_asil, 04 Ağustos 2005 18:04 tarihinde demiş ki:
dupp yapıyolar ornegın bnde yapıyom yapmak ısteyen xıgenonda bana pm atsın

Hala anlayamamışsın ,güzel son sürat devam hangi nicke pm atıcaktık oyunda? :hrr::hrr::hrr:[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...