Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ağustos Kadıköy Buluşması Resimleri

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

51 tane resim çekilmiş, şu an için sadece 8 tanesini koyacagım, zaten çekilen resimlerin yarısında ya tekrar var, ya da tek kişi falan, buraya koyacagım resimlerde sadece 1 tane tek kişi var, o da buraya konmayı coktan hakketti bence=)

bu arada fotoğraf makinasının üstünde sürekli kül falan oldugu için resimlerde bozukluklar var, ben çekmiş olsaydım böyle olmazdı zaten, biliyorsunuz=)

[spo1=Hede 1][/spo]

en uçta amo, solunda gözlüklü sturm, turunculu olan patiye üye degildi galiba ( ya da ben bir pot kırdım şu anda), kafasının 7/8 i cıkmış olan şahıs ta -xception ( böyle yazılıordu galiba)

[spo2=Hede 2][/spo]

soldaki spidee, ortada volfied, sağdaki custodem, custodem alemin saykosu modunda dolaştı zaten bütün gün, resimden de anlaşılıyor zaten biraz

[spo4=Hede 3]

[/spo]
Redall hoor ve kenshinhimura... redall bugün onca satış yaptığı buluşmalardan sonra ilk defa katılım gösterince şok olduk, bağrımıza bastık=)

[spo3=Hede 4][/spo]

Solda ben, karşımda ( sağdaki) eagle_dnz, ortadaki hymnofsnuk...hymn spongebob seyretmekte, yüüzndeki ifade beni bitirdi zaten...eagle de yıllar sonra ilk defa ( ve de tek olacak) beni tavlada yendi, sonra da dota da kazanan takımla oynadı, böyle bir sevindirik oldu, anlatamam yani=)

diğer dörtlü geliyor birazdan[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt

[Bu mesaj ZaugnaKhaldun tarafından 03 Ağustos 2005 00:27 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Hede 5][/spo]

tabi unutulmamalı ki eagle_dnz tavla sırasında bakmadığım anlarda her türlü pis numaralara başvurdu, bu sahnede de nasıl inkar etmeye calıstıgını görüyorsunuz...sağda ağzına sinek kaçmasını bekleyen arkadaş ta malkavian

[spo2=Hede 6 a.k.a Redall the Magnificent][/spo]

yorum yapamıyorum buna, orada da yerlere yattım, şimdi resmine bakarken de yerlere yatıyorum, fazla bakmayın alışkanlık yapıyor

[spo3=Hede 7][/spo]

dem cafe nin cıkışında, dağınık olunsa bile herkesin birarada bulunduğu tek foto diyebilirim

[spo4=Hede 8][/spo]

tripte dotadan sonra cekilmiş olan bir resim, soldan sağa analizini başka birisi yapsın lütfen=)

şimdilik bu kadar, önümüzdeki haftalarda güncellerim biraz daha[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt

Sosyal ağlarda paylaş

hayırrrrr yiğit eline sağlıkta ilk fotoyu kaldır gülerken resmim çıkmış inanmıyorum kimse görmesin la!!! bu arada redall puahahaha her tip yakışıo ona manken olur ondan[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

o da senin kayıbın gromcum, cekeceksin artık

yalnız, resimler ciddi ciddi kötü cıkmış, makina falan über bir şey degil ama sorunlu cıkmış biraz, o da çekenin kabahatidir artık...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
DevArt

[Bu mesaj ZaugnaKhaldun tarafından 03 Ağustos 2005 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben gülünce hep şapşal gibi olurum spidee bu ne ya benim bakışlarım böyle değil bi kere değiştirin şu fotoyu offf ühühü zaugna abimsin ya en büyük sensin hadi gözünü yiyim[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kanınızı içerim ikinizinde kaldırın diyorum laaaaa KALDIRINNNN HRRRR Yiğit abim aslan abim en büyük o be Yiğit abi geçenlerde Cemil İpekçi aradı dedi senin Yiğit diye birisi var çok yakışıklı mankenlik ajansına alalım fln dedi birde Ece Erken ile konuştum dedi Yiğit çok tatlı çok yakışıklı bende tamam ayarlıcam dedim hadi kaldır resim 5 i[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

İidr İi Benım Dem Deki Toplu(egl Deniz) Foto da da Kamera Beni Yicekmiş Gibi Bakmısım....Resimdeki Sarışın Allta Sakalı Olupda Yanda Çıkmayan Köse...Redall(Hafif İricek Bir Ark Varya..)Onla Olan Fotodayım...

Msnleri Alalım Beyler:[email protected][signature][hline]You can die anytime! It takes true courage to live!
---Kenshin Himura---

[Bu mesaj KenshinHimura tarafından 03 Ağustos 2005 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KenshinHimura, 03 Ağustos 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
Sakallı....Mauahuahuahuaa

ne var sakallıyım diye dalga geçilcek birşey mi var? ben severim sakallarımı[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian, 03 Ağustos 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
said:
KenshinHimura, 03 Ağustos 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
Sakallı....Mauahuahuahuaa

ne var sakallıyım diye dalga geçilcek birşey mi var? ben severim sakallarımı

Burada bahsi geçen hangi sakal ? Senin sakalın mı var ?[signature][hline]Click!
Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...