Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malezya Serverına Girişte Sorun...

QhaN

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar Arkadaşlar;

Öncelikle bu konuyla ilgili bir başlık bulamadığım için yeni bir başık açtım. Eğer aynısından açılmışsa, atlamış olmalıyım...

4 arkadaş yeni Malezya serverında oynamaya başladık. Evden girerken, ilk "Connecting" kısmından sonra gelen [ Servera ne zamanlar res atıldığı ile ilgili olan ] pencere bende bazen gelmiyordu. Kimi zaman 3 4 defa çıkıp tekrar bağlanmak zorunda kalmıştım ama bu gece belki 20 defa denedim ama nafile. Sinir kat sayılarım uçtu artık :)

Problem ne olabilir acaba ? Benden, oyundan veya serverdan kaynaklıda diyemiyorum; çünkü hiç bir zaman gelmiyor değil pencere, anlamadım gitti...

Vereceğiniz cevap ve bulunacağınız yardımlar için şimdiden teşekkürler...

Sağlıcakla kalın ama National Point'suz kalmayın...

[Bu mesaj QhaN tarafından 05 Ağustos 2005 02:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, ADSL kullanıcısı olduğum doğru, fakat arkadaşımdada ADSL var ve bir anlamda - Cırt - diye giriyor ?!

... ve bu olay beni soğutmaya başlamadı değil açıkcası...

Herhangi bir şeye bir müdahele söz konusu değil anlaşılan. O zaman bahtımıza kalıyor yani oyuna girip girememek.
Ama her şeye rağmen kafama takılan nokta; cafelerin de çoğunda ADSL var ve icabında cafedeysek rahat rahat giriyoruz ?!

Yinede teşekkürler ilginiz için...

[Bu mesaj QhaN tarafından 05 Ağustos 2005 03:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Statik IP kullanmıyorum ama diğer arkadaşlarımda kullanmıyorlar.

Doktor Bey, açık konuşun benimle; serverdan ebedi olmak üzere instant kill mi yiyeceğim :p

Tekrar tekrar teşekkürler, umarım ikimizin bilmediği bir çözüm ve bu çözümü bilip buraya yazacak bir arkadaş vardır...
Sosyal ağlarda paylaş

"Amin" bu kısım içinse, beni gömdünüz demek ki :)

said:
QhaN, 05 Ağustos 2005 03:45 tarihinde demiş ki:
Doktor Bey, açık konuşun benimle; serverdan ebedi olmak üzere instant kill mi yiyeceğim :p

Ha yok, bu kısım içinse "Ne ala" :)

said:
QhaN, 05 Ağustos 2005 03:45 tarihinde demiş ki: Tekrar tekrar teşekkürler, umarım ikimizin bilmediği bir çözüm ve bu çözümü bilip buraya yazacak bir arkadaş vardır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 05 Ağustos 2005 10:53 tarihinde demiş ki: Bazen server down olabiliyor onun içinde bu link e bakın :P

Evet, ama işin ilginç yanıda o ya zaten, mesela şuanda severda sorun yok ama ben yine giremiyorum. Hayır, hiç giremesem neyse diyeceğimde, bir girip bir girmeyince olmuyor :-p

Yinede ilgin için teşekkürler...

PS: Birde, Proxy denmişti, şu olayada bir el atsak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
QhaN, 05 Ağustos 2005 15:47 tarihinde demiş ki:
said:
Aware3, 05 Ağustos 2005 10:53 tarihinde demiş ki: Bazen server down olabiliyor onun içinde bu link e bakın :P

Evet, ama işin ilginç yanıda o ya zaten, mesela şuanda severda sorun yok ama ben yine giremiyorum. Hayır, hiç giremesem neyse diyeceğimde, bir girip bir girmeyince olmuyor :-p

Yinede ilgin için teşekkürler...

PS: Birde, Proxy denmişti, şu olayada bir el atsak...

Abi ben uğur sen salla oraları.Gel paşa paşa diez e devam edecez biz.Kardeşim kasıyo diezde canım çekiyo.Çıkaracam raftan eski diez charını ama ühühüh.Para lazım skill change lazım.Stat Change lazım.Bokh gibin para lasm.
Homeworld 2 elimde patladı.3. bölümü geçemiyom.Dünyanın en zor oyunu herhalde.Yani mecburen donecez Ko ya.Diez de tabiki.En azından lag yok.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...