Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash-lütfen yardım

eddy

Öne çıkan mesajlar

Ben az çok flash'dan anlıyorum fakat bir şey yapmam gerek falan nasıl yapcağımı bilmiyorum ayrıca yapılır mı_? yapılmaz mı_? onuda bilmiyorum yapmam gereken şu:
-Kısaca bir sipariş bölümü yani kişi siteden sipariş yapabilmeli hangi üründen kaç tane istediğini bildirecek ve gönder dediğinde direkt benim belirlemiş olduğum maile gelicek bu mümkün mü_? Lütfen çok acil yardım gerçekten bunu öğreten kişiye duvacı olurum.[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

Hımmm flashla yapıyorum çünkü site flashla olucak peki flashla olmazsa nasıl olur. yani nasıl yapılır. halen bilen biri varsa anlatsın flashdan anlıyorum ama çok aşırı değil yani çok sade anlatmanıza gerek yok. Kaba taslak anlatın.[hline]www.merlininkazani.com
-Merlin Yazarı-
Sosyal ağlarda paylaş

Bak Normal Eğer bilgileirn yazılıp Mail ine gelmesini istiyorsan çok Basit FormMail scritpleri var onları kullan PHP,ASP vs fark etmez
Herif herşeyi dolduruyor göndere basıyor ve mail ine ulşaıyor
basit birşey istiyorsan FormMail olayını kullan derim[hline]Freeware.WeB.Tr
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

ASP ile yapmak istersen bir mail Objecti satin alman lazim. Nasil yazman gerektigi ise akla gelen en basit yontem, yap formunu yonlendir sayfani baska bir sayfaya. Yonlendirilen sayfa ise formdaki degiskenleri alsin objMail icine Body olarak koysun sana yollasin.

Dip Not: Kesinlikle Flash ile de yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...