Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Eu server olayı.

Cereyan

Öne çıkan mesajlar

Ben Eu sitesinde "Camelot Reporter" başlığı altında bir öneri okumuştum. Soruyorlardı toa sız /level komutsuz yeni bir eu server açalım mı diye. o olay ne oldu bilen var mı?

ya ben bırakalı baya oluyor oyunu ama yapamadım daha iyisini bulamadım şimdi tekrar gelsem diyordum.[signature][hline]buff me buff you
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
bence diğer mmo larda istediğini bulamayanlar için bir başlama fırsatı yada benim gibi zamanında si paket alıp şuan apışan yeni kullanıcılar için bi taktik olabilir.
yani sizin için değil:P

diyeceksin diğer serverlarda başlasınlar valla insanda bir korku oluşuyor çünkü uçurum oluşmuş bir durumda eleştirileri var eskilerle yeni başlayacak biri arasında diye. bende korkuyorum toa ya dalarsam çıkamam diye.[signature][hline]buff me buff you
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
sanırım us için /level komutu ve toa exp. olmayan iki server açıldı.
eu için de düşünülüyordu hatta 4-5 çeşit böyle alternatif server önerisi yapıldı.
aslında ilginç olabilecek başka öneriler de vardı mesela yeni server ama 3 relm birbirinin topraklarını ele geçirebilecek şekilde mesela mid lerin camelot u ele geçirebileceği gibi falan oyun öyle bitecekti.[signature][hline]buff me buff you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...