Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge Kombo

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

öyle olmaz. bpde fln oluyoda az bişeyde sinde olmaz.

r ve skilli ayrı düşün. mesela skill kullandıktan sonra başka bi skill kullanmak istiyorsan aralarında 1 saniye(attım bu süreyi) delay oluyor. r de de aynı şey geçerli. ama r+skill yaparsan birleştirmiş oluyorsun. dur örnekle gösterim böyle olmaz.

skill - 1 saniye - skill
r - 1 saniye - r
r+skill- 1 saniye - r+skill

ayrıca tank combosou için söylüyorsan 3lüde vurabilirsin ama zor biraz şu şekilde yapman lazım.

"r" ye basıcaksın sonra çok kısa olmak koşuluyla "s" ye basıcaksın. "s" ye basarken skill kullanıp sonrasında "r" ye basıcaksın. eger s ye basılı tutarken skill koyabilirsen ve çok seri yapabilirsen bu olayı 3 lü vurursun.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

oldu olucak actool için bi kod da verınde tam olsun ya maden bunlar legal dımı ama actool un farkı ne klavyeden uğrasmıon kendı basıo :) eğer sakıncası yoksa gonderın elınde olan için deneyelım yok bana burda bunlar legal deıl kıl yun dersenzı eywallah o zmn elınde olan pmden gondersın :D[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Rougeler için kombolar kesinlikle legaldir.

Skill animasyonlarının delayını bu yöntemle düşürmek abuse değildir.

çünkü bütün server böyle yapar ve dahada önemlsi combo olmassa zevki kalmaz.

o tür programlar tuşlara 0 delayla basrlar yani bir biter biri başlar hata payı "0" bu yüzden legal değil.

Çünkü eller birçok hata yapabilir.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

AcTool, charı bir yere bırakıp, pc başından kalkıp (hatta monitörü kapatıp) charı otomatik level kasmak için programlamaya yarayan bir programdır ve harici bir program olduğundan dolayı oyun modları tarafından "3th party program" kategorisine sokulmuştur. Bu yüzden illegaldir.

Combo skill'ler ise her rogue nin istediğinde kullanabileceği tuş kombinasyonudur. Bu yüzden illegal değildir.[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin combosu legal olmasa zaten bu oyunun en zayıf karakteri sinler olurdu,ki şu anda bile 60 sonrası en zayıf karakterlerdendir sinler,bakmayın siz.Ares standartlarında söylüyorum sinlerin %10 unun,ki o da iyi kombosu olanlar 1v1 de adam alabilitesi vardır.Yoksa warrior öttürür,BP hakeza öyle,mage ilk şoku atlatıp,ice veya stunı koyduğu anda zaten olay biter,archer birim zamanda sinden fazla dmg verir (arrow shower rulez) falan filan...

Asıl sinir bozucu olan combo ise warrior combosu,e zaten hayavani bir defans ve HP sahibisin,atağın da combosuz adam öldürmeye yeterli,bir de combo yaparsan diğer karakterlerin ne şansı olacak ki.Çift el silah warriorlardan saniyede 7-8 damage yemişliğim vardır,artık yasal combomudur,altında bi iş varmdır bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=131045&page=3

Bk. resim Kasimpati_1 Spoiler (1-2-3-4-5-6).....

Warrior combo programı kullanan Orc, daha ne diyimki ben bu adama... Kombo programı kadar taş dussun tepene... Allah tependen baksın.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...