Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kültür Bakanlığının sitesi hacklenmiş

heso

Öne çıkan mesajlar

Aman çok büyük iş yapmışlar. Aferin. Fazla değil bundan 1-2 sene önce açığı bulunmayan devlet sitesi yoktu. Sırayla hepsi elden geçiriliyordu lamerler tarafından. Şu anki tek fark nt4-2000 den 2003 e geçmiş olmaları. O yüzden bu tür olaylar azaldı. Yoksa admin geçinen dingil hala aynı dingil ... heh ...[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...

[Bu mesaj Zopik tarafından 02 Ağustos 2005 13:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesmez onları 5k. :B
paticik'i hackleyip illa en kralını almak isterler. :P[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

kurtaran o siteyi bakanlık değildir milliyetçi hackerlardır...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bende şeye inanırdım Microsoft, Amerika filan istediği zaman istediği bilgisayara girebilir istediği zaman işte bilgisayarımı kapatabilir bilgilerimi alabilir. Girdiğim sitelere dikkat eidiym yazdığım yazılara dikkat ediyim derdim msnde chatleşirken (O zamanlar icq vardı tabi nerde msn o hoo oh eski günler) korkardım şimdi bişi olcak diye. Crack bulurken filan tırsardım crackleri çalıştırırken neti kapardım. Aaaaah ah ne günlerdi be. Bak adhada eskiye gittim de bilgisayarı ilk aldığımda Office'in windows içinde geldiğini sanıyordum. Eski güzel siyah beyaz zamanlar...

Zaman herşeyi öğretir koçum mrk etme...[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 03 Ağustos 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
said:
Seregwethrin, 03 Ağustos 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
said:
Dev, 03 Ağustos 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
kurtaran o siteyi bakanlık değildir milliyetçi hackerlardır...

Ne kadar geniş bir hayalgücü aman tanrım...

Eheem LoL, :D

Hayalgücü değil canım biraz gazete okusun ayt ( ay yıldız team ) gibi milliyetçi hackerların daha önce hacklenmiş devlet sitelerini hackleyenlerin ellerinden aldığını bilirdin. Geçen 1-2 ay önce hürriyet pazarda yayınlanmıştı sanırım...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dev, 03 Ağustos 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
said:
nindalf, 03 Ağustos 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
said:
Seregwethrin, 03 Ağustos 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
said:
Dev, 03 Ağustos 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
kurtaran o siteyi bakanlık değildir milliyetçi hackerlardır...

Ne kadar geniş bir hayalgücü aman tanrım...

Eheem LoL, :D

Hayalgücü değil canım biraz gazete okusun ayt ( ay yıldız team ) gibi milliyetçi hackerların daha önce hacklenmiş devlet sitelerini hackleyenlerin ellerinden aldığını bilirdin. Geçen 1-2 ay önce hürriyet pazarda yayınlanmıştı sanırım...

Haha mantığını kullan biraz. Adamlarda hazırda bekliyodu milli eğitim bakanlığı sitesi hacklensinde bizde hackleyip geri alalım hahaha. Komiksin dostum.[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır düzenli olarak siteleri kontrol ediyorlar böle bir durum olduğunda geri alıyorlar. lütfen gazete okuyalım...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

arat bakalım google dan ay yıldız team die neler çıkıyor...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

gerek yok ayyildiz.org kendi siteleri. Googlede aratınca ayyildiz.ekibi.com mu ne var o çıkıyor. Muhaha oda 100webspace.com'a yönlenmiş. Tmm yaptıkları işi takdir ediyorum her zaman arkalarındayım ama kendi siteleri yokken meb'in sitesini mi kurtaracaklar hemde hackleyerek? Geçen girdiğimde forum coding %10'du. 1 aydır öyleydi şimdi plesk çıkıyo.

Ya işte böyle. Sen diyon meb'in sitesini geri alanla ayyildiz.org ben diyom hayır meb web yetkilileri. Israr edeceksen bari forumları kirletme arkadaşım özelden mesaj at. Allah allah çöplükmü bura ya[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seregwethrin, 03 Ağustos 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Eskiden bende şeye inanırdım Microsoft, Amerika filan istediği zaman istediği bilgisayara girebilir istediği zaman işte bilgisayarımı kapatabilir bilgilerimi alabilir. Girdiğim sitelere dikkat eidiym yazdığım yazılara dikkat ediyim derdim msnde chatleşirken (O zamanlar icq vardı tabi nerde msn o hoo oh eski günler) korkardım şimdi bişi olcak diye.

Zaman herşeyi öğretir koçum mrk etme...

dogrudur .
abd ve israil internetin ana omurgalarında bilindik pekçok keyword u sürekli aramaktadır .[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

1 agustos 2005 hüramiral ...
Aldığınız her Amerikan malı bir ıraklının ölümüne sebep olan mermi, bomba ve PKK lıya kalaşlikof olarak geri dönmektedir.AMERİKAN MALI KULLANMAYIN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...