Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine nooldu bu yurtdışı şeysine yaw

Mirluin

Öne çıkan mesajlar

Bende ADSL var ve bağlantı kopup duruyo, herseferinde redial yapmak zorunda kalıyorum. Kablolar felan yenilendi ama içerde bu işlere kafası basmayan çok insan var, aslında kablolardan önce onları yenileselerdi daha iyi olacaktı, dünyanın en hızlı sistemini versinler bu adamlar doğru düzgün işletemez.

TTNet SUXXXXXXXXXXXXXX
Sosyal ağlarda paylaş

Genel muduru oldugu firmanin cikisini kagittan okuyan, gigabyte kelimesini surekli 'gigabit' (aynen boyle, duz okuyarak) seklinde telaffuz eden bi adam var baslarinda, calisanlarindan ne bekliyosunuz?[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

adamlara mail attım
""İNTERNETTE HIZ VE KAPASİTE ARTTI

Singapur Telekom’un sorumluluğunda yürütülen ve internet yurt dışı çıkışlarında sorunlara neden olan SMW3 fiber optik denizaltı kablosunun tamiri 19 Haziran 2003’te saat 21.00 sularında tamamlandı.

Böylece Türkiye’nin uluslararası internet çıkışında herhangi bir sorun kalmadığı gibi, deprem öncesi toplam 1.132 Mbps olan internet yurt dışı çıkış kapasitesi yapılan ilavelerle 2.132 Mbps’ye yükseltildi.

Türk Telekom, daha hızlı ve geniş bir kapasiteye ulaşan internet alt yapısını geliştirme yönünde çalışmalarını sürdürüyor.""

bu açılan popup da yazan msj ne zaman doğru olucak?ttnet in sitesinden internet çıkışlarını hergün kontrol ediyorum ve 2.132 mbps değil.maksimum 1400 oluyor ve hatlar tam kapasite ile kullanılmıyor.Bu ne zaman düzelecek? telekom başkanının dediği şuanki internetin daha hızlanması ne zaman gerçekleşicek(tv yayınında 10 gbit civarı bir hat demişti) ?

teşekkürler"

hala cvp yok bi daa atıyorum....cvplayana kadar atıcam[hline]-->Dj Ben pazar 13-15 arası
isteks->20474989 + imkansızı gerçekleştirmek sadece zaman alır<--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 03 July 2003 02:23 tarihinde demiş ki:
O grafikler kullanilani gosteriyor, kapasiteyi degil, once onu ogren de sonra malbomb cek adamlara.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

senden örencek değilim merak etme[hline]-->Dj Ben pazar 13-15 arası
isteks->20474989 + imkansızı gerçekleştirmek sadece zaman alır<--
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...