Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dig (lucas arts) İMDAAAAK!

karpuz

Öne çıkan mesajlar

ya ohannes ya bu ne :) [spo1=oyunun ilk bölümünü geçmeyen bakaman :D]alien planet bölümünde o lens'in tekini robota tamir ettirdiimiz yerdeyim, walkthroughdaki kodu giriorum control panele ama olmuyo!? imdak! (bi de önceden kodu kafama göre salladım, soora dier panelde üçgen buton dio ona bastım, bişey çıktı sol yukardan aşaa gitti. ama bu kodu dooru girmeden önceydi. ve bişey olmadı zaten...)[/spo][signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada demoların çıkması için verilen add on larda problem var sanırım 40 mb diyor dl ediyorum 5 dk sonra yükleme bitti bakıyorum 5 mb dl etmiş zipi açmaya yelteniyorum hata veriyor,sonra bir daha deniyorum bu sefer de 20 mb dl edip yükleme bitti diyor.Kademe kademe yükseliyor heralde :hmm:[signature][hline]uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

O_O çok eskiden demosunu oynamıştım ve demo bitince kafayı yemiştim dott, indiana jones,monkeyisland, samnmax,full throttle bir de the dig... bir tek the dig yoktu oley oley OLEY!!!!!!11birbir[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]i have become comfortably numb.

[Bu mesaj octopus tarafından 29 Temmuz 2005 00:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler ben adventure hastasiydim eski zamanlardan
ve bende cogu oyunun ozel cd versyonlari mevcut...
Mesela
The Dig
Monkey island serisi (1 in grafikleri daha iyi 2 ve 3 un talkie versionlari)
Indiana Jones serisi
Full Throttle
Rebel assault 1-2
Simon the sourcerer
Sam & Max
Benealth of a steel sky
Little big adventure
Day of Tentacle
Crusader no remorse / no regret
daha bir suru eski oyunun cd versionlari mevcut ve oyle kolpa falan degil orjinal cd
Cok guzel bir koleksiyonum olduguna inaniorum ama eksikleri var onlari tamamlamaya calisiyoruz

[Bu mesaj Mad_Wolf tarafından 29 Temmuz 2005 09:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardeş o zaman sen şu oyunun ses dosyalarını biyere upload etsen... herkesi sevdirik yapsan? süfer olur ya[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 29 Temmuz 2005 09:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mad_Wolf, 29 Temmuz 2005 09:09 tarihinde demiş ki:
Ya beyler ben adventure hastasiydim eski zamanlardan
ve bende cogu oyunun ozel cd versyonlari mevcut...
Mesela
The Dig
Monkey island serisi (1 in grafikleri daha iyi 2 ve 3 un talkie versionlari)
Indiana Jones serisi
Full Throttle
Rebel assault 1-2
Simon the sourcerer
Sam & Max
Benealth of a steel sky
Little big adventure
Day of Tentacle
Crusader no remorse / no regret
daha bir suru eski oyunun cd versionlari mevcut ve oyle kolpa falan degil orjinal cd
Cok guzel bir koleksiyonum olduguna inaniorum ama eksikleri var onlari tamamlamaya calisiyoruz

[Bu mesaj Mad_Wolf tarafından 29 Temmuz 2005 09:12 tarihinde değiştirilmiştir]

iyide bunu yazmakla olmuyor yani mb si düşük bir kaç oyun upload et ki bizde yararlanalım demi :p[signature][hline]uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

[Bu mesaj kingpin tarafından 30 Temmuz 2005 04:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...