Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

000000 la Boss ve sonrası.....

Necro

Öne çıkan mesajlar

000000 ve takımı snake quenn i kesmek istediler pot la nediyolardı bende apos dileniyodum.Gördü galiba aldı 1 dk kadar bi sürede kestik

Şu zıkkım düştü
[spo1=Resim][/spo]
Sonra millet başladı saydırmaya bana nie ya?
pm atıo hepsi healleme adamı bırak ölsünler... vs.. vs.
Onlar bir numaralı türk düşmanı vs dediler biz böyle yaparsak neden düşman olmasınlar ki?!

Edit: Resimlerimizi Spoiler olarak koyarsak daha düzenli bir forum yaratmış oluruz. Teşekkürler.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 01 Ağustos 2005 15:25 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

ben de soruyorum senin gibi healleyenlere neden yapiyosun diye; cunku
1. drop senin olmayacak.
2. hicbir yarari olmayacak sana.
3. birak eger healer'lari yoksa, yetmiyorsa kesmesin. organize olup gelebilenler kessin.

ha sana gore zevkine, geyigine yapilmis bir hareket olabilir ama o anda oraya gelen baska bir clan icin pek eglenceli olmuyor.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

tosun_pasa doğru söylüyor. büyük ihtimalle o eleman itemi aldıktan sonra partiden çıktı. sana teşekkür etmemiş bile olabilir.

bir de, o elemanı yolda görüp "abi pot alıcam 100k verir misin" desen cevap bile vermez.

organize olup gelen klanlar üçün birini alıp gider mekandan...

said:
tosun_pasa, 01 Ağustos 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
1. drop senin olmayacak.
3. birak eger healer'lari yoksa, yetmiyorsa kesmesin. organize olup gelebilenler kessin.

ha sana gore zevkine, geyigine yapilmis bir hareket olabilir ama o anda oraya gelen baska bir clan icin pek eglenceli olmuyor.
[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1. drop senin olmayacak.

ha sana gore zevkine, geyigine yapilmis bir hareket olabilir ama o anda oraya gelen baska bir clan icin pek eglenceli olmuyor.

Normalde birşeyler vermeleri gerekiyor. Yada vermseseler bile 1-2 ark kazandım diye kendini avuta bilir.[signature][hline] "Unutulmuş Muydum Alışıyormuydun Yokluğuma Beklenmiyormuydum Kalbinimi Yordum Bunca İş Güç Arasında..."

Sosyal ağlarda paylaş

Drop niye adamın olmasın ?
Baştan bir anlaşma yapılmadıysa ve karma bir partiyse drop kime düşerse onundur herkezin şansı eşit.

Heal olmadan kesemiyeceklerine göre healer a da düşşe, rogue a da düşşe hak eşit.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:64xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 01 Ağustos 2005 17:47 tarihinde demiş ki:
said:
1. drop senin olmayacak.

Normalde birşeyler vermeleri gerekiyor. Yada vermseseler bile 1-2 ark kazandım diye kendini avuta bilir.

malesef bu oyunda kimse yapmaz onu.. hele soz konusu 000000 gibi biriyse......[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

ztn adam hayvan ve zengin sizde daha zengin edin olsun bitsin adam itemin kendine gelceğini ztn biliyodur langırt diede alıp kaçmış ztn....böle adamlar sinir oluyom açın açı oluyolar....
item ztn en az 300m:/
bazıların dediği gibi organize gln veya gelmek üzere olan adamların hakkı yeniyo:Sbence...

Bide songünlerde artık hearlde player fazla olduğundan kaynaklanıyo..(özellikle türk clanları)bosa KS yapıyolar ve bosstan hiç bi b.k düşmüyo işte bunada sinir oluyorum...(bosa ks olmaz demeyin ks yapılan her monster drop vermez...).Aklıma gelmişken söliyeyim dedim..[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 01 Ağustos 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
ztn adam hayvan ve zengin sizde daha zengin edin olsun bitsin adam itemin kendine gelceğini ztn biliyodur langırt diede alıp kaçmış ztn....böle adamlar sinir oluyom açın açı oluyolar....
bazıların dediği gibi organize gln veya gelmek üzere olan adamların hakkı yeniyo:Sbence...

Bide songünlerde artık hearlde player fazla olduğundan kaynaklanıyo..(özellikle türk clanları)bosa KS yapıyolar ve bosstan hiç bi b.k düşmüyo işte bunada sinir oluyorum...(bosa ks olmaz demeyin ks yapılan her monster drop vermez...).Aklıma gelmişken söliyeyim dedim..

bossun ks ile alakasi yok.her boss dropuyla birlkte dogar.eger guardlar vurmadyısa kutu acılır.isterse 10000 kisi vursun drop deismez.[signature][hline]satılık char
hangem_high
kasarhood
lvl:60
np:110xxx
sever:beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangem_high, 01 Ağustos 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
said:

Bide songünlerde artık hearlde player fazla olduğundan kaynaklanıyo..(özellikle türk clanları)bosa KS yapıyolar ve bosstan hiç bi b.k düşmüyo işte bunada sinir oluyorum...(bosa ks olmaz demeyin ks yapılan her monster drop vermez...).Aklıma gelmişken söliyeyim dedim..

bossun ks ile alakasi yok.her boss dropuyla birlkte dogar.eger guardlar vurmadyısa kutu acılır.isterse 10000 kisi vursun drop deismez.

o zmn sizin gibi türkler ks yapmaya dvm etsin bence bosa ks yapılıncada drop düşmez...

peki madem senin dediğin doğru peki nie preminum üyeleri %33 daha fazla dropa sahip...heralde GM hmn gidiyoda pre sahipleri
çin %33 fazla para ve drop koyuyo yaratığa....zzzzzzz

pre üyeleri kutuyu açtığında daha ii drop çıktığını cümle alem biliyo...onun için monsterın itemi doğduğunda çıkıyo deme...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1. drop senin olmayacak.

Organize olup gelen adamlarda var. Ama salak KSciler yüünden healer yatınca adam sap gibi kalıyor ortada. Ben öyle birine yardım etmiştim. Adam şimdi en iyi dostlardan biri oldu oyunda. Kimseyle pm geyiği yapmaz beni g örünce pm açıp selamlıyor muhabbet ediyor. Ayrıca ihtiyacım olduğunda yardım falan ediyor. Sonunda işine yarmayacaksada ya yararsa diye yardım etmeli bence. (Hiç bir işi çıkarın dışında yapma mantığınız varsa o ayrı. Bende o mantığa sahibim ama geleceğe yönelik yatırım yapmayıda bilirim :D)[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

000000 oyuna girdiğinde zaten apos spotunda doğdu. Bi baktı karşısında boss!!! Adam biliyo zaten partiyi o kurup keserlerse itemin ona düşeceğini. Bizim apos partisinden çıktı. Hemen kendi kurdu partiyi priestleri aldı benim gibi warriorları almadı bende town çektim. o arada başka klanlardan da gelmiş işte. Adam direk zaten itemin kendine düşmesi için partiyi kendisi kuruyo aynı partiden çıkıp aslında böylelerini heallamıcan walla :)
Ama eğer maksadın biraz eğlence ise girer yardım edersin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Destruction, 01 Ağustos 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
tosun_pasa doğru söylüyor. büyük ihtimalle o eleman itemi aldıktan sonra partiden çıktı. sana teşekkür etmemiş bile olabilir.

bir de, o elemanı yolda görüp "abi pot alıcam 100k verir misin" desen cevap bile vermez.

organize olup gelen klanlar üçün birini alıp gider mekandan...

said:
1. drop senin olmayacak.

HQ çıkmıştı bendede az pot wardı.kestik boss u warrior earring çıktı adam pot kalmadı yaf dedim çıkarıp tirink 7m yi werdi ... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 01 Ağustos 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
said:
hangem_high, 01 Ağustos 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
said:

bossun ks ile alakasi yok.her boss dropuyla birlkte dogar.eger guardlar vurmadyısa kutu acılır.isterse 10000 kisi vursun drop deismez.

o zmn sizin gibi türkler ks yapmaya dvm etsin bence bosa ks yapılıncada drop düşmez...

peki madem senin dediğin doğru peki nie preminum üyeleri %33 daha fazla dropa sahip...heralde GM hmn gidiyoda pre sahipleri
çin %33 fazla para ve drop koyuyo yaratığa....zzzzzzz

pre üyeleri kutuyu açtığında daha ii drop çıktığını cümle alem biliyo...onun için monsterın itemi doğduğunda çıkıyo deme...

ben sana boss yazmısım sen bana monster dropundan bahsediyon.bi de ustune quote yapmıssın daha ne diim sana.
ayrıetten benm ks yaptıgımı nerden biliyon hayatında kac defa boss kestin kacında ks oldu kacında drop alamadın.boss larda ks olmadıgını herkes bilir.bisi biliyosan yaz yok bilmşyosan milletin de aklını bulandırma.nese benm seni,nle ugrastıgım hata..[signature][hline]satılık char
hangem_high
kasarhood
lvl:60
np:110xxx
sever:beramus
Sosyal ağlarda paylaş

bence arkadaşlar enayi gibi sakın başka klanların kurduğu partiye girmeyin.yani boos veya dm partisine.çünkü adamlar güzel item sırasını sayıyo ve sıra size geldiğinde kötü itemleri alarak sıranzı geçiriyo.böyle oyunlara kanmayın.0000 da aynı oyunu yapmış.allah bilir parti kurucusu oydu.bi kere düşünün öyle adamlar başka yerde yüzünüze bakmazken niye boos partisne sizi alıyoo..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...