Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amatör türk metal grubu tavsiyeleriniz

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

şöyle bişey yapsak herkes beğendiği turk gruplarının birer mp3 unu upload etse birde kucuk açıklama yapsa ne tur yaptıklarına dair guzel olur bence.
ben başliyim mesela

nettlethrone:2000 yılında gitaristler tarafından kuruldu grup.death metal i baya iyi biçimde icra ediyorlar.blueprint adlı demolarından en çok sevdiğim sarkıları blueprint

disenchant: progresif metal yapıyor bu grup opeth benzeri fakat brutal vokal bulunmamakta.dilemma adlı sarkılarınıburdan çekebilirsiniz.
katılımlarınızı bekliyoruz =)[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

false in truth:deathci gençlik,ne demoları nede albümleri var,sepulturanın ön grubu olarak ve rockrepubbşicte cıktılar,kemancıda flndılar bi ara,baya iyiler.

nerden bulablrsin şarkılarını bilmiorum ama bi gün şansın olursa izlemek için kaçırma derim.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

Soul Sacrifice - Rock Republic'te ciktilar, essek gibiler tam anlamiyla cok seviyorum. Ayrica bateristleri Cocuklar Duymasin'daki aptal kizin metalci sevgilisini oynamisti.[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress
Head, 27 Temmuz 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
"orospu kırmızı"
"ben senin beni şikayet etme ihtimalini sevdim."
"nietzche ve çocuk kestiğinde" gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben SS diye biliyorum, bicok kisi söyledi cünkü. Ama dogrudur belki de, söyleyenlerin yalancisiyim. Belki de ortaktir : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
"orospu kırmızı"
Sosyal ağlarda paylaş

Pilli Bebek var, ama metal diyemeyiz ona da, gothic bi haltlar yapiyo[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
"orospu kırmızı"
Sosyal ağlarda paylaş

aslında sadece amatör demiştim ama madem prolarıda yazıyoruz
CENOTAPH
ultra brutal gore death grind grubu,1994 te vokalist batu çetin tarafından kuruldu
puked genital purulency albumlerinden Verbalized Opinions About Intravaginal Umbilical Corded Fetus In Uterus adlı sarkıyı buradan indirebilirsiniz.
ayrıca bu grup bence turkiyedeki en "gore" davulcu cem(çiftkrosoğlu) devrim dursun'u da bunyesinde barındırmakta[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 02 Ağustos 2005 01:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cenotaph i Rock Republic'te dinledik ve adamlarin gercekten disari atamadiklari bir derdi var. 1 saat boyunca bögürdü, bagirdi cagirdi orada zavallimlar :(

Kaya nasi dinlion su seloteypi allasen ya, eziyet lan

@jester : hehe : )[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
"orospu kırmızı"

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 02 Ağustos 2005 01:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 02 Ağustos 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
turkce isimli turkce sarkilar soyleyenleri var mi bunlarin?

Eskiden The Mist diye bir grup vardı, daha sonları adlarını Kaosfer olarak değiştirdiler. Bu gruba ne oldu bilemiyorum ama Keşke isimli Türkçe bir şarkıları vardı ve de son derece güzeldi. Bu arada grup melodik death metal yapıyordu.
Dark Abyss diye bir grup daha var. Bu grubun da Raven ve Desperation isimli çok güzel parçaları var. Bu parçaları indireibleceğiniz bir link maalesef veremiyorum.[signature][hline]İnternet ve Teknoloji | ICQ | XFire | StarCraft Battle.Net Günlüğü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 02 Ağustos 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
Kaya nasi dinlion su seloteypi allasen ya, eziyet lan

ilerde anlayabileceğini umuyorum ilke =P bu arada sağlam grind denemek istiyosan spawn of possession dinle efsane adamlar(turk değiller yanlıs anlasılmasın).[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 02 Ağustos 2005 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akerfeldt, 01 Ağustos 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
disenchant: progresif metal yapıyor bu grup opeth benzeri fakat brutal vokal bulunmamakta.dilemma adlı sarkılarınıburdan çekebilirsiniz.

Tek kelimeyle süperler. Tüm parçalarını indirmek istiyorum. Nerden bulabilirim?[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 02 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
dimness through infinity: süper bi doom grubu.yurt dışında tanınsa kesin tutar yani çok sağlamlar.

dimness through infinity in woe to nymph sarkısını burdan indirebilirsiniz.yazılan diğer amator gruplarıda arıyorum ama daha sadece bunu bulabildim.[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

jim says:
illa metal mi olmalı?
christ raping black metal (ns yattara}  says:
yani punk falan olmasa ii olur
progresif metalde olur
yada siktir et
takıl yaz ne geliosa aklıan
jim says: