Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulamadım ya

RogueSpear

Öne çıkan mesajlar

Ehm Aramada Benim İsmimi Aratırsan Birçok Topic Bulabilirsin Myko hatalarıyla İlgili :-) Download Yardımcı Programı Kullanmadan İndirirsen Sorun Çıkmaz.Ama Eer Kullanmadan Çekipte Hata Verdiyse Torrent Ile Çekmeni Öneririm.Sahsen 12 Kez Çektim.Sonuncusu Çalişti.Torrent Farqı.

[Bu mesaj LordGargamel tarafından 02 Ağustos 2005 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dalga Geçtiğim Yok.
Bende Sildim Oyunu.
Setupu Açtığımda Aynı Hata Verdi.
Bu Arada Bende Çatur Çutur Giriyordum.
Son Olarak O Hata Setupu Birdaha Açışımda Çıktı Ve İndirdiğim 11 Setupda Aynı Hatayı Verdi.Kayıt Günlüğü vs. Bişi Denmisti Ama Bilgi Alamadım.Ama Torrentle Bastan Çektim Düzeldi.[signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Www.TedasaKafamGirsin.tK[Yakında]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 02 Ağustos 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
Download programlarıyla çekmek en iyisi hatasız indiriyor

Walla Ne Kadar Download Programıyla Çeksem Hepsi Bozuk Çıktı...Hatta IE De Bozuk Çıkarttı Yaklasık 8 Kez Fln.[signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Www.TedasaKafamGirsin.tK[Yakında]
Sosyal ağlarda paylaş

sonradan bozulduysa programına bi virüs kendini kopyalamıştır ondan hata veriyordur.. bence.. byte check gibi şeyler yapıyolar onlar öyle oalylarda sapıtıyo[signature][hline]Deniyorum ama bi mesajı yazdıktan sonra vazgeçip kapıyorum.. bir dakika önceki fikirlerim o dakikadan sonra saçma geliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...