Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

craftingden para kazanmak

pot

Öne çıkan mesajlar

Evet baya bir araştırdım benim en iyi bulduğum yöntem
10 gp iron (herkes satıyor )
200 gp craftting + 3gp wood = carcoal
200 gp crafting + 10xiron 100gp + 1 carcoal 203
= deldirmor ingot 503 gp
rahatlıkla 650-850 gp satılınabilniyor
crafting ile şimdilik bulabildiğim en hızlı para kazanma yöntemi bu .
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben dediğimi anlatabiliyorsam yapıyorum yani var hemde karlı sorun şu benim bulduğum bu rare yapan metalciyi dağların madelenrin arasında bir yere koymuşlar hemde zor bir koşu yolunda benim 20 level npc henclerle level 3-4 köyleri basmak gibi bir zevkim olduğundan uzun yolculuklara cıkıyorum sonucda bu crafterı buldum ve bu dediklerim şu an en karlı gibi gözüktü baya da bir ihtiyac var bu metala o yüzden satışlarım şu an baya bir iyi ama sorun şu pvp hakkaten zevkli her dakka yeni kombinasyonlar denediğimden daha bir craftinge zaman ayıramadım forumlardada bir şey yok ama buldukca yazıcam yani sonucda crafting var gibimsi
Sosyal ağlarda paylaş

Daha oyuna yeni baslamıs kisileri Yak's Bend den Borlis Pass tan fln Droknar's Forge a taşıyorsun onlarda ordan son skilleri alıp 15k lık armor ları alıp işte Arenalarda artistlik yapıyolar veya missionları daha rahat geciyorlar fln fln fln.. sende 6 kişilik bir grubu taşısan kişi basşı 1k dan fln işte iyi para yapıyon glba ama ugrasılmaz onlarla yani git duzgun kas onun yerine :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 26 Temmuz 2005 13:44 tarihinde demiş ki:
valla ben dediğimi anlatabiliyorsam yapıyorum yani var hemde karlı sorun şu benim bulduğum bu rare yapan metalciyi dağların madelenrin arasında bir yere koymuşlar hemde zor bir koşu yolunda benim 20 level npc henclerle level 3-4 köyleri basmak gibi bir zevkim olduğundan uzun yolculuklara cıkıyorum sonucda bu crafterı buldum ve bu dediklerim şu an en karlı gibi gözüktü baya da bir ihtiyac var bu metala o yüzden satışlarım şu an baya bir iyi ama sorun şu pvp hakkaten zevkli her dakka yeni kombinasyonlar denediğimden daha bir craftinge zaman ayıramadım forumlardada bir şey yok ama buldukca yazıcam yani sonucda crafting var gibimsi

ABİ BU ADAM NERDE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...