Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moonspell konserine gidememenin yan etkileri

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

ewt moonspell konserindeki 18yaş sınırı bi süre önce kaldırılmıştı. tabii ki ben büyük bir sevinç içindeydim. kesin olarak 4arkımla gitcektim konsere. AMa başlarına gelen talihsizlikler nedeniyle olan bana oldu, tek kaldım ve gidemedim bugün. Yani o kadar aklım kaldı kötüyüm ki ağlamaklıyım. Konser şuan devam edio alt grupların işi bitti 45dakkadır fernando çenesine kadar sürdüğü farlarla böğürüo sahnede alma mateeer die. bense burda durup mp3lerini dinliorum.
bunalımdayım.
biri beni avutsun, konserin kötü geçtiğini,
veya iptal oldugunu felan sölesin (çok mu bencilim?)[signature][hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

ALMA MATER![signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kaçırdım salla dt ye gideriz (ne dt sevmiyomuydun ehem öhöm :))[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

abi rtn yi bekliyceime dop olayım daha iyi.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

elimiz mahkum napıyım konser olsun die hande yenere mi gideyim :(
yok yani fernandoyu da göremiycez yok rtnye kadar[signature][hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

Gidemedim.
Ve heryerde Moonspell'e giden tiplerle karşlaştım.Vapura bindim bir sürü insan yüzlerinden anlaşılır bir şekilde moonspell'e gidiyoruz diye konuşuyordu.Kızlarda gothic makyaj vardı falan.
Neyse taksime gittim arkadaşımla buluşmaya.

Yaa dedi gris'i gördüm moonspell'e gidiyormuş.Yuh dedim.Neyse yürümeye başladık.Yolda gris'i gördük "Aaa naber lan?" "Nolsun ya moonspell'e gidiyoruz işte..."

Neyse onada tamam dedik gittik çiçek pasajında içtik.Eve döndüm bir süre önce arkadaşımı aradım.

"Ya kaya yarın LOTR'a gidecez ya.Sabah matinesine gidiyoruz aklında olsun."
"Haa tamam.Bende moonspell konserin*olayın koptuğu yer*den geliyorum.Olm süperdi ya..."[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan hastası diilim moonspell in. Opeth gelse kaçırsam içim içimi yerdi. Gelsin varya tshirt ümü giyip gidicem kaçmaz[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

Kapida 18 yaş sınırı yoktu sadece kimlik kontrolü yapıyorlardı...Bu sefer kimliğim olmamasına rağmen girdim. En önde fernandonun dibinde seyrettim konseri. Bol bol pogo yaptım. Böğürdüm çığırdım.. Alt gruplar iğrençti. Moonspell elinden gelebilecek en iyi performansı gösterdi bence.. Tabii full imzalı moonspell afişimi de alınca gün bomba bir şekilde bitti.[signature][hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

bikere bile yas bakamdi herifler sadece kimliklere bakdilar benim muzikle hic bi alakam olmamasina ramen arkadasim tutu kolumdan goturudu eylendim ismini alma mater oldugunu tahmin etigim sarkiyi beyendim deiisklik oldu grubun vokalisti faith terim tribinde cikinca sahneye baya guldum[signature][hline]Plugged in and ready to fall
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 17 January 2004 03:07 tarihinde demiş ki:
Kapida 18 yaş sınırı yoktu sadece kimlik kontrolü yapıyorlardı...Bu sefer kimliğim olmamasına rağmen girdim. En önde fernandonun dibinde seyrettim konseri. Bol bol pogo yaptım. Böğürdüm çığırdım.. Alt gruplar iğrençti. Moonspell elinden gelebilecek en iyi performansı gösterdi bence.. Tabii full imzalı moonspell afişimi de alınca gün bomba bir şekilde bitti.

bendede kimlikyoktuadam tipime şöle bi baktı
--bah olum diye nasihatlar verdi girdim...
alt gruplar da öldüm zaten(ilk çıkan alt grup ne kadar maymundu)(ikinci çıkan alt grupda kötüydü ama en azından haysiyetli kötüydü en azından karete yapmiolardı)bide monnspell çıknıca bi iki lavuğun kavga çıkarma drumları oldu venue full dolmuştu.
birada 3.5 melyon muş oda içime oturdu.ama moonspell mütişti bi çıktı herifler sahneye saat 2 den beri ayaktaydım bir anda yorgunlık diye bişey kalmadı...[signature][hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 17 January 2004 10:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fullmoon Madness ve Wolfshade'i unutmamak lazim...

ayrica Alma Mater ve Vampiria'yi birlestirerek caldilar gayet guzel de oldu hehe[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

hadi lan sürünün gidemeyenler
flashbackler
- fernandonun kurukafalı asası
- fernandonun "i am one of you" tişörtü
- vampirianın sonundaki kitlesel çığlıklar
- ricky martin kılıklı klavyeci
- yeni şarkılar bombokmuş
- boyunlukla gelip pogocuların[öhöm] ortasında kalan adam
- grup merchandize getirmemiş, biz de portekizi sefil, aç memleket falan sanıyoduk

netice itibariyle gidemeyenler bi köşede oturup ağlayabilir süper konserdi. ama moonspellin yeni şarkılarından nefret ettim bidaha gelirse gitmem heralde[signature][hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

abi yaa...
hayatında moonspell dinlememiş ark'imiz zaug'na_khaldun bu konsere beleş bilet kazandı..hemde 99 yılındaki konserde yapılan bi sahne şovunun hangi şarkıda yapıldığı sorusunu bilerek(soru maximum rock'ta soruldu..).....
ama gidemedi..o başka tabi...

he bu arada soruyu nasıl mı bildi???ns(nomserviam) sağolsun...[signature][hline]doğum acıdır
yaşam acıdır
ölüm acıdır
aslında hepsi aynıdır...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 17 January 2004 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 17 January 2004 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...