Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

opet reklam müziği

wussy

Öne çıkan mesajlar

said:
wussy, 01 Ağustos 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
cem yılmazın oynadığı reklamın sonunda bi müzik çalıo hepsi yürürken böle..cok tanıdık geldi bilen var mı?

kara şimsek in şarkısı
burdan
yukleyebilirsin..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

@Sly
Valla ben de şaşırdım. Özellikle yukarıda "Knight rider mış daha fazla bilgi veremicem" yardı beni. Bilinmemesi şaka gibi! Biz beklerdik tv başında başlasında izleyelim diye.
[spo1=Best Picture Ever]
Bilmeyenler için bu arkadaş David Hasselhoff araç ise KITT (Knight Industries Two Thousand ın kısaltmasıydı yamulmuyosam) Bu genç arkadaş foto çektirmeyi başamış David abimizle! Harbi "best picture ever" olmuş. Ulan knight rider falan mı indirsem ben ne yapsam??[/spo]
[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog

[Bu mesaj dasaaa tarafından 01 Ağustos 2005 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

HEHEHHEEH! :D Pek bir sevindim..

http://www.torrentreactor.net/search.php?search=&words=Knight%20Rider Buradan sezon 1 ve 2 bulunabilirKnight Rider ın torrenti bunlar reklamın değil :D. Sezon1 +7GB iken Sezon2 +8GB! Yer açıp sabit diskte giriyorum hemen ben!! Tabi elinde önceden indirilmiş Knight Rider olanlar varsa kasmayalım hiç...

[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog

[Bu mesaj dasaaa tarafından 01 Ağustos 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sımdı Ajan Kopekler varya cızgıfılm olarak jetıxde:)..Topıc kırlılıgı olmasın bıraz once bı bolum vardı tum kopeklerın en sonunda soledıgı bır sarkı vardı..Genelde Ralf soyluo gıbıydı onu gosterıyordu...Bole duygusal bır sarkıydı ızlıyen veya bılen var mı dıyecem ama kımsenın bılecegını sanmıyorum nese:)..COk hosuma gıttı bu sarkı..[signature][hline]MSN:[email protected]

[b]Gelebek....
Böcügüm artık puhpuh...Kalp istiyorum bende...isterem...

Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten çok şaşırdım bilinmemesine.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bu başlığa bakacak olursak (ben baktım,oradan geliyorum) Patilerin büyük bir kısmı +84doğumlu... Benim kardeş 86'lı o hatırlıyor çatpat. Demek ki +86 olanlar pek bilmiyor...
:)Araştırma yaptım ben:)(İsviçreli bilim adamları iş başında. Müsterih olun...)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
St_Dreamer, 01 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
yaw ben daha bu reklamı izleyemedim internetten indirebileceğim bir yer var mı?

bi arama yaparsan 3 reklamıda bulabilirsin..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

hiç unutmam, sene 1990(,yada 89) böyle ışıklı falan süfer bir yoyom vardı, sokakta oynuyordum işte, evin önündedik, ev de giriş katı idi(hatta yüksek girişti :) ) öle oynarken çocukluk işte unutmuşuz zamanı saati, karaşimşeğin müziği geldi evde tv den, o an herkes dağıldı evlere izlemeye, ama o acelede yoyomu sokakta unutmuştum..aklıma gelince aradım tüm sokağı ama bulamamıştım..pek üzülmüştüm. akşam ezanı, anne dayağı bile bizi eve sokamıyordu ama kara şimşek başlayınca koşa koşa gidiyorduk...those were the days..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...