Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shard fiyatı

Dismandler

Öne çıkan mesajlar

su an abbysden shard +1 cıkardım cok mutluyum oyle boyle degıl 50 gem harcadım +5 kukry lerı 5m e satıyorlar bunun fıyatı ne acaba satsam hemen skılleır degıstırsem :) yardımcı olursanız cok sevınırım.( sıalhın gorunusu bıle harıka delı oldum 66dmg war )[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Shard çıksa sıfırdan rogue kasılır,o derece yani.Abyss den cıkan itemleri fiyatları bilmiyosanız hemen satmamanız lazım.
Dert etme,ilerde bi gün gene çıkar.Yada rogue degilsen,en azından "allahım rogue degilim,bana acımıssın" falan diyebilirsin.Ya rogue olsaydın bide?
Takma,ileride,"shardım vardı hack yedim yaw" falan yaparsın :D

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 17 Şubat 2005 03:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne olmak istedigine baglı abi böhüü,cözemedin sen bu mage olayını,bir aydır ugrasıyosun valla :)

Hasar vermek istiyorsan fire/ice
Hem hasar vermek hemde agır zırh-iyi staff istiyorsan
İnt yuksek
Hem hasar vermek hemde daha fazla vermek istiyorsan
paper

Yavaslatmak istiyorsan ice-light
Yavaslatıp iyi zırh giyeceksın
int yuksek

Durdurmak istiyorsan light/ice
Durdurup,daha fazla durdurmak istiyorsan:)
int yüksek,iyi staff alacak kadar mp,mesela +7 elixir kac mp ister,gerisi komple int

Cöz artık su olayı :D
Sosyal ağlarda paylaş

boş ver hoca takma kafana :)
bak bizim server da sudan ucuz :) Dagger lar .

yaşasınnnn JAP KO :)

100k ya Enchant Upgrade Scroll STR INT ne ararsan :)
200k CHITHIN armour felan :)

o yuzden takma.. gel Jap ko ya :)[signature][hline]Symrna
LvL 49 Priest
Healer-RezZer
---- Ares---
Sosyal ağlarda paylaş

Senin allah cezanııı vermesınnnnnnn 7m ye satılır mııııııııııııııı ya ağlamak istiyorum sen öl hatta uzak dur bi daha forumada girme offff 7m mi alan adam sana ne kadar dua etmiştir biliyon mu intihar etsende ölmessin sen yaa offf shard gitti :(
Sosyal ağlarda paylaş

abıcım acın haberlerı yarın atlıycak bı kopru bulursam atlıycam zaten evlat acısı gıbı koydu gecer bıdaha cıkar desenıze ama ahım var cıkarsa busefer sıze ınat 500k ya satıcam dellendırmeyın nolur sıldım charı degısıtrdım zaten o sınırkle ıı mı ettım bılmıom ama cumlemıze gecmıs olsun gııttı canım sılah ama kızmayın sız gorseydınız hocam bu 7 degıl 70m dermıydınız?[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim valla buyuk gecmiş olsun 1 kac gun onceye kadar 109 mil. a satılıyodu shard +1 ler ama su an 80 civarında seyrediyo... Sahsen bana shard cıksa sıfırdan assassin kasardım ama degmez yap gene bi 50 abyss level 1 lik char la patlat b arkadaşıma 2 chitin shell rogue 2 shard 1 mirage gerisi ıvır zıvır duştu[signature][hline]Assassinim Ezelden Göynüm Gecmez Orc Priestten amaninnnn..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...