Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray'ın Bu seneki olası taraftar durumu

zydar

Öne çıkan mesajlar

Arkdaşlar, Galatasaray bu sene hiç bir sağlamtransfer yapmadı ve takımı tutan insanları maçlara çekebilmek için bir gösteriş ortaya koyamadı. Pires gelmedi. her hangi bir yabancı alınamadı. Ferrari Ribery Firari oldu. Tüm gs li arkadaşlarım bu mevcut durumdan son derece rahatsız. Takımlarının bu sene ne yapıcağını merak ediyorlar ve de çoğu maçlara gitmeyi düşünmüyor. BU seneki kombine satışlarında çökme var. Fiyatları minimuma çekiyor yönetim ama talep fazla deil.

Geçen sene gs nin boş trübünlere oynadığını hepimiz biliyoruz. Alisamiyene 5000 seyirci gidiyordu en fazla. Bir idda vardı şampiyonluk için ama destekleyen adam yoktu. Bu sene merak ediyorum ribery nin gitmesi flash bir transfer yapılmaması ve de rakiplerin daha iyi transferler yapması tüm cimbomlu taraftarların bu senede stada gitmemelerinde büyük bir rol oynamaz mı?

Sanırım bu sezonda boş trübünler görmeye devam edicez.[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

başarısız olunursa tabiki tribünler dolmayacaktır bunu tribünlerin içinden biri olarak rahatça söleyebilrim türkiyede hiç bi takımın taraftarı mükemmel deil her başarısızda bu olur gs taraftarınında belli çekirdek bi taraftar kitlesi var hiç bir zaman yalnız bırakmayan yine onlar bütün sezon tribünde olur ama kalanlar tabelaya bağlı sadece
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de boş olacaktır.
Taraftar da çaresiz yönetimde çaresiz.
bence yapılabilecek en doğru davranış birkaç yıl yıdız transferi yapmayıp içeriye çekilmez 2.750.000 $ parayı Pirese değilde Galatasaray'ın kullanımına sunmak.
Hırslı ama kariyersiz futbolculara yönelip mali durumu düzeltmeliler.
Ancak önlerinde çok büyük engeller var. Borç yüzünden yapılanamıyorlar bir stad yapılamıyor veya FB gibi gelirleri yok. Bilemiyorum sadece bu yıl değil gelecek yıllarda da GS için ışık göremiyorum ben. BJK'nin elinde Fulya projesi var toparlanabilmesi için ancak GS için böyle birşeyde görülmüyor. Çok acı bir durum umarım düzelir.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

daha bitmedi 3. haftaki maça denio resimleri var işte yeni açıktan daha dik ve daha yakın yani daha iyi bi tribün oluo 6500 kişi alacak sene içinde turgay kırana okula geldiğinde sohbet ederken sormuştuk kesin çıkıcak demişti kombine halada çıkması için baskı yapılıo ama beklemede herkes tribün bitsin önce
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bi beşiktaşlı olarak galatasaray ın bu haline cok üzülüyorum :([signature][hline]
ThuG_Life
WEST SIDE IS THE BEST

[Bu mesaj 2pac tarafından 01 Ağustos 2005 01:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj 2pac tarafından 01 Ağustos 2005 01:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu arada fenerliyim ve gs nin trübünlerinin dolmasını tüm kalbimle istiyorum. Bizim trübünler her maç en az 25bin doluyor. gs nin 5000 ler eoynaması çok salakça geliyor bana..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasarayın en kötü döneminde taraftarının yanlız bırakması gibi birşey olmaması lazım büyük takımlarında taraftarı büyük olmalıdır takımının bu döneminde yanında olmazsa zaten o takımın hiçbir degeri kalmamıstır.Bir Beşiktaşlı olarak bu tür durumlarda her zaman takımımın yanında olurdum.[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dolsun stadları zatn 18 bin kişilik kapasite o bile yarılanmıyor ayıp . Zamanında uefa kupasını vs. almış takım , taraftar öwünmeyide biliyor ama başarısız olduğunda destek vermemek arkasında olmamak ayıp . Fenerbahçe stadınını 25 binn altında hiç gördünüzmü 5 senedir ?[signature][hline]Anubis
Çok bomba bir şekilde geliyoruz..

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

Sosyal ağlarda paylaş

hangi maç ? bi bilgi vs. versene [signature][hline]Anubis

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

[Bu mesaj SirAnubis tarafından 01 Ağustos 2005 13:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim stadın yarısı bile 23 bin ediyor . Yani bu bir ali samiyen + 5 bin kişi daha . En kötü maçımızda olabilir . 4 Sene önce %40 50 arası olmuş olabilir .

Boş bir maç söyliyim bu seneki kupa maçı kayserisporla . 20 bin kişi vardı kale arkalarında toplam 2 bin kişi falan vardı . Ama soğuk hemde çok soğuktu , ve kayseriyi bir önceki maçta 7-0 yenmiştik .[signature][hline]Anubis

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...