Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun için nasıl bir sistem?

Buzi

Öne çıkan mesajlar

Aramaya inandım ama yoktu böyle birşey :)
Oyunu almayı düşünüyorum,fakat korkum bendeki bu sistemde oynanırmı,yoksa bide yeni sistem almak gerekicek :)
PIII 833
512(133)ram
Gf2 64mb
Oyunda opengl desteği falan varmı? Motor olarak karşılaştırma yapabileceginiz bir oyun varmı,yada en düşük sistem konfig nedir.Falan fistan öyle yani :)[signature][hline]Buzkirpisi

HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz eski konulara baktım,
said:
TheMask, 11 Temmuz 2005 05:12 tarihinde demiş ki:
6- Lag olayı çok az oluyor benim başıma sadece 2 defa geldi. bunun dışında bastığın an gidiyor single oynuyor gibi. makina yeter. p2 de bile oynanabiliyo :)

said:
Dreamer, 25 Temmuz 2005 13:04 tarihinde demiş ki:
Unreal motoruyla yapildigi icin fazla kasicagini pek fazla dusunmuyorum...

Valla bunlardan sonra bende almaya karar verdim,1 hafta içinde gelirim oyuna :-)

Birde player sayısı nasıl,yani sürekli oyuncularla karsılasıyormuyuz yoksa genelde boşmu oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

İki seçeneğin var amerika serverı yada avrupa.Saatine göre biliyosun değişiyo.Avrupadan bisürü avrupalı amerika serverlarına geçti çok daha iyi organizasyon var diye.Geçip kendilerine yeni guild buldular.Çok daha iyi organizasyon var çünkü Counting ve Caling'i beraber TS'den veya Vent'den yapmayı ilk orda kullandılar.Yada koreliler..(çekik gözlü arkadaşlarımızı olaya karıştırmayalım apayrı bi dünya oyunda görüceksin :) )

Buna rağmen iki serverdada iğne atsan boş yere düşmez.Kendine uygun bir guild bulabilirsin.Türk olsun diyorsan forumları arayıp warcry'in kurduğu guildin forumunu bulabilirsin.Çok iyi gelişiyorlar.

Player sayısı hakkında şüphen olmasın, istemediğin kadar insan var her zaman.[signature][hline]"Ciddi ol sinirlendirme beni"
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başladığın yer -ki genelde yarım saat sonra başka dünyaya geçiyorsun ve oraya geri dönüş yok- bile oldukça kalabalık.Player olarak hiç bir sıkıntı yok.Her zaman her görev için adam bulmakta hiç zorluk çekmedim.Oyun tahminen sisteminde rahat çalışır.Benim orta düzey sistemimde bile Full Detail 2xAA oynuyorum.Gerçekten çok güzel optimize edilmiş.[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...