Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şimdi yazıyorum

black_angel

Öne çıkan mesajlar

bunu şimdi burda yazıyorum tamamen doğaçlamadır.(not:uyuşturucu kullanmıyorum) :)

Uyandım, boş bir odadaydım.boş oda beynimi yansıtıyordu sanki.ordan çıkmalıydım.bir sigara yaktım.sonra bir tane daha.bir tane daha derken odanın duman içinde kaldığını farkettim...sonrada pencere olmadığını.kapıda yoktu zaten...odada sıkışıp kalmıştım
cebimdeki sigaralar teker teker azalıyordu...ama yakmaya devam ediyordum...odada sadece bir tane yatak vardı.onun üstüne oturdum...yatak oldukça pis ve dağınık bir haldeydi...aynı düşüncelerim gibi....sigarayla ölüyordum o odada ...az sonra oksijende biticekti zaten...
şimdiye kadar yaşadığım bütün anılar kafamdan silinmişti...kim olduğumu bilmiyordum... zorlamıyordum kendimi hatırlamak için... kafamdaki seste öyle diyordu..
"zorlama güzelim..yak bir sigara"
sigarasız kaldığım her saniye titriyordum..sigara içtiğim her saniye ise beni ölüme daha çok yaklaştırıyordu...
derken oda sallanmaya başladı...duvarlar çatladı...hiç bir şey yapmadan , azımda sigarayla ,tepkisiz bir biçimde duvarları izliyordum...sonunda duvarlar yıkıldı ama .. ..ama bana hiç bir şey olmamıştı..dışarısı dahada karanlıktı..yürüdükçe ışığın üstünde olduğunu anladım...başka bir oda varmı diye azımda sigarayla kontrol etmeye devam ettim...yoktu...burası bilinç altıma benziyordu...bomboş ve kontrol altında değildi...sadece ben vardım...etraf bulanıklaşmaya başladı....sallanmaya başladım...düştüm....
kendimi bir hastane odasında buldum... çalışan sağlık makinalarının sesleri kulağımda çınlıyordu... bir ses "uyandı" diye haykırdı...biraz sonra tamamen kendime gelmiştim...
hemşire "hiç bir yakınınızı bulamadık" dedi... benim cevabım tedüze ama aydınlatıcıydı "yok"
hemşire anladı....odadan çıktı...etrafı izledim..gördüğüm rüyayı düşündüm.... gördüğüm rüya..sadece beni anlatıyordu....sigara ve uyuşturucunun etkisine girmiştim.... sadece yanlızlık .... rüya beni anlatıyordu.......[signature][hline]delicedir yaşamak...
yaşamaktır delilik....
Sosyal ağlarda paylaş

sigara kullanıyosun ama di mi :) hakkaten doğaçlama olmuş, bir hayli dağınık, ne anlatmak istediğini de yavaş yavaş keşfetmişsin sonunda toparlamışsın gibi olmuş. depremi anlattığını da düşünmedim diil bi an için.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...