Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jojo Mayer's Nerve

Volfied

Öne çıkan mesajlar

Duyanlar bilenler var mi bilmiyorum, ama varsa, ve elinde herhangi mp3 leri albumleri varsa bir sekilde ele gecirmek kopyalamak istiyorum.

Jojo Mayer'i duymadan izlemeden ben dunyadaki her davulcuyu gordum demeyin ha.

Basitce naapar abimiz: Fransiz bir davulcudur, Drum and Bass sarkilarini Nerve adinda kurdugu grubuyla akustik olarak calar, Buddy Rich'ten beri varolan en hizli davulcu olarak secilmis bir amcadir, sebektir, saclari Sin City deki Benicio Del Toro dan beterdir. AMa feci calar, 320 tempolarda cosar, rudiment dedigin nedir ki amcam icin, calarken bagetleri goremezsiniz, 25 frame yetmez bir saniyesine[signature][hline]Cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağlam baterist, tek krosla çok garip bişey yapıyodu.acaip şebek hakkaten, bagetleri birbirine vurarak falan ritm tutuyo :) bende bi videosu vardı, sanırım drummersworld tarzı bi sayfadan çekmiştim, silindi ama malesef. bulursam yine koyarım buraya.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

emule'de var ancak full source yok, tamamlanmamış yani..denerim yine de bi, belki gelir..

edit: dediğin parçayı buldum, ancak çekmesi uzun sürecek korkarım..
[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..

[Bu mesaj sir tarafından 01 Ağustos 2005 12:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...