Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamlar,bana minik bir giriş yardımı lazım:D

yigitabi

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, az önce patchlerine kadar her şey bitti ao nun.Aslında bir karakter yarattım sulut mudur nedir o ırktan alıp agent yaptım, her ikisininde ne işe yaradığını bilmiyorum girdim oyuna biraz karışık geldi :D
sonra onu silmeye karar verdim.Ben aslında değişik mekanları gezip keşfedebileceğim, para kazanabileceğim ve üretim yapabileceğim bir karakter varsa tabi aynı zaMANDA kendimi koruyabilecek kadar savaşma yeteneğine de sahip olabilecek bir karakter istiyorum.Buna dayalı olarak bana ne tavsiye edersiniz ? Birde quest alma olayı nasıl oluyor ne yapacağım lütfen yardım edin sizlerden mesaj bekliyorum oyunu oynamak için..Birde 5 temmuz 2005 tarihi itibariyle yada şu anda oyunda hiç arkadaş var mı ? Varsa da hangi server da oynuyorlar öğrenebilir miyim oyun içerisinde yardıma ihtiyaç duyabilirim..
Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında ben de oyunda çok uzman sayılmam ama üretim yapıp para kazanmak istiyosan sana en uygun sınıf engneer bence. Yani oyunda herkes armor felan eng lere yaptırıyo bi de üstüne para ödüyolar. Onun dışında plazma, mücevher felan yapıp satarak da para kazanabilirsin eng isen, benim bildiğim bu kadar.
Ben oynuyorum şu an, lvl 60 martial artist, Rimor server ındayım, ismim Martirump.. Kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Aç1kças1 çok para kazanab1lece1n d1e b1 ayr1m yapmak zor baz1 trade sk1ller proff.lar genelde 11 kazanab1l1olar zaten ama.....

Engineer lar playerlardan para kars1l1g1 1tem/armor g1b1 seyler yaparakpara kazanab1l1orlar

MP ler mochamlardan eer expansionlar1n varsa; CI, CM gibi buff lardan para kazanab1l1orlar

Trader lar Wrangle buff lar1 ile ve trader shop ta dier her yerden daha pahal1ya satabildikleri item larla ii para kazanab1l1olar

ama butun bunlar1n yan1nda guclu ve dovusebilen proff lar dierlerinden daha cok 1tem ve onun g1b1 seyler1 toplayabildikleri için ona göre kazan1orlar....

Yani sonuçta herkes bi sekilde para yapabilior bu senin expans. in olup olmad11na ve hangi proff. u ne kadar iyi twinkleyebildiine bak1yor.... Bilmem bi parça yard1mc1 olabildimmi? :D[signature][hline]I' m here from the creation of eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim umudumda symbiantlarda deli gibi pattern campladim az once bi Pocketboss kestim 1 tane inanilmaz dandik left hand infantry dustu normalde feet infantry dusuro en son kestigimde 3 tane dusurmustu birini kendime dierini tchi ye vermistim dierini de 40m a satmistim dusmedi iste simdi fakirim kendimi saraba verdim brontoburger de ayyas gibi iciom ole ne poh yiyecem bilmiom allahtan 3 tane ql 300 strong lead viral bot diliorum.... :S

Rjkaard Keeper 211/14
Geri kalanini bosverin degmez :P[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...