Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir Bu HumanLar....

Bluemint

Öne çıkan mesajlar

said:
Bluemint, 31 Temmuz 2005 14:42 tarihinde demiş ki:
İt sürüsü gübü mübarek's Ben Diez oyuncusu olarak Bİ savaşı kaybetmemiz 3dk yı buluyo *** keeperları ****** veriyo humunlarla anlaşmalı :D

lol
Öğlen öğlen bitirdin valla :-)

Edit : Bu yazıda bulunan quote'nin içeriğinde alenen yazılmış olan argo kelimeler tarafımdan "***" işaretleri ile değiştirilmiştir. "Lonely"[signature][hline]Shakkil / LvL 60 / Elemental Lord / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 31 Temmuz 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Lonely tarafından 31 Temmuz 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla beramusta humanların hali vahim bende humanım. anlatamıyoruz civcivlere arkadaş adamın lvl i 43 44 50--- işte yani adam lunar gateye yapışıyor savaş var diyince . ondan sonra da tabi savaşta orclar shoş yapıyor.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

beramusta zamanında kesecek human yoktu adamlar civciv party yapıp czde lvl kasıolardı simdi orclara kafa tutucak kadar human var bu humanlar böle bi anda patlıolar misal areste ss orc tayken ilk basta doru dusgun humn yoktu hani 3 5 tane bilemedin 10 tane daa murtinin bile shell i yoktu +3 raptor la gesiodu :D simdi humanlarda akıllandı pfil den yoksunlar gerci ya :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşımın lvl 62 charı var . işte onunla bi savaşa gidiyim dedim geçen . lunarın önü hep lvl 45--- adam dolmuş. anlayamıyorum. savaşa ben giremedim ama 45--- adamalrın çoğu girdi nasıl bir savaş kazanılır böyle ?[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Humanlar beramusta iyi gidiyordu da son 2-3 savaşta orclar bastırmaya başladılar. Ama genel olarak başa başk gibiyiz..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 60 (61 yapmaya karar verdim :) ilk günden %25 zzZz..)
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ha evet o doru. uzun zamandır insanlar alıyordu son 3 4 gündür orclar alıyor savaşı . olsun pianaya ya da asgaya gelselerde kesiyorum breth veya kalluga mı ne bilmiom işte oraya gidincede kesiyorum . heryerde np rulazz.

ah bi de mage ile kesebilsem :D[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

ama savaşta insanlar kazanamazdı bence . orclakers mi slakers mi ne insanlara geçti ondan sonra işte humanlar savaş kazanmaya başladı beramusta . yoksa yine kazanamıyorlardı.[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr editlerine koptum burada. Mesajın bi kısmını gördüm tahmin edebiliyorum. Hasta oldum senin editlerine :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...