Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Everton

nameless

Öne çıkan mesajlar

Hay allah ya. Maçi izledik 88. dakikaya kadar baktik ki gol olmaz. 5.golü atmislar. Pek bi sevindim. insallah bu sene daha çok basarili oluruz.[signature][hline]Kuzgun'dum ben...
innkeeper, 23 Temmuz 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
nick bi yere gitmedi, ip adresim degişti, ip adrerime giriş izni verilince karakediyim yine. şimdilik kedi rpsi yapıom.
Sosyal ağlarda paylaş

abi maça gittim bi grup izlenim aktarayım:

-Stada girişte gs-fb maçındaki yol açıktı. o yüzden gidiş o kdar sorun olmadı. ama 5 dkka kala stada o yol 20 dakkada gittik. Çıkışta otopark tam bir facia dı. Millet arabaları 5 li sıralr halinde park etmiş ortarki adamlar ın etrafı 360 derece saırılydı çıkamadı kimse yol yoktu resmen labirent gibiydi (: Zor çıktık dorusu. Neyse stadtan çıkış gene okdar fena deildi. rahat çıktık. Sadece otopark çok sorunluydu.

-Rüzgarın etkisi görülmeye değerdi. İlk yarı olamasada ikinci yarı fazlaydı.

-Apiah çok iyiydi. Tam boş olan o yerimizi doldurmuş ve hep açık veridğimiz o boş olan yere çok sağlam şekilde oturmuş. Ayrıca çok soğuk kanlı ve alex gibi seri hareketler yapabiliyor. Seri hareketten kastım bi yerde bi hareketle 3 kişiye çalım attı :-) Gelmesi çok iyi oldu. Aurello Fenerin elması abi bu kesin bi gerçek. MÜkemmel bi adam.Real Madrid de oynar rahat rahat :-)

-Tuncay ve serkan çok iyiydi. Sürekli koştular. Bi kere tuncay gitti topunu ceza sahsında kaptırdı. Bir depar attı bizim sahadan alıp tekrar geri getirdi topu pas attı sonra faul oldu zaten. Deli gibi alkış aldı. Serkanda çok iyi mücadele ediyor. Ve orta çalışmış baya :-)

-Sonuçta çok sağlam bi oyundu Everton gol yedikçe bizimkilere tekme attı. O.Ç everton..

Fenerbahçe bu sene gene bya aiş yapar gibi geliyor. Umarım devam eder böyle.[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 31 Temmuz 2005 09:16 tarihinde demiş ki:
Tebrikler Fenere ve Fenerlilere...
Hazirlik maci olmasina karsin guzel bir skor ve duydugum kadariyla iyi bir oyun...
Umarim parlak ve fair play cercevesinde bir oyun sergilerler bu sene de...
Tekrar tebrikler

Teşekkürler .

2pac sen niye böyle olamıyorsun . Everton şampiyonlar ligine katıldı siz uefa ehehe..[signature][hline]Anubis
Çok bomba bir şekilde geliyoruz..

Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler Fener.
İyi oyun oynamış heralde. Lig tv saolsun izleyemiyoruz hazırlık maçlarını..
5-0 Çok güzel bi skor.
Hayırlısı olsun :D[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

rapperlar böyle diye genelleyesim var..[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

maçtan daha yeni geldim (maç falan bahane hehe neyse)

appiahın süper bi adam olduğunu gördüm
fener'in iyi top oynadığını gördüm
ama
fener'in ümit özatla nereye kadar gideceğini göremedim[signature][hline]karnım aççç!
çok klas bi blog
karakedi, 25 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
ya sabır a.k.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 31 Temmuz 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
fener'in ümit özatla nereye kadar gideceğini göremedim

Hehe :D[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 31 Temmuz 2005 14:44 tarihinde demiş ki:
mehmet yozgatlı, appiah ganalı..

of guzeldi =))[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 31 Temmuz 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
maç sırasında bi taraftarın belinden silahı çıkarıp birini yaralaması son derece düşündürücü buna benzer bi tribün olayında bjk 3-5 maç ceza alırken şimdi fb'ye herhangi bi ceza gelecekmi acep?

NTV izliyoruz heralde hemen damladik.Tabut bulsaniz girceniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz Yıldırım kapıların açılmasını emretmiş. Emniyet müdürüde peki abi mi demiş? Emniyet müdürü kapılar açılmış olsa dahi herkesi aramalıydı. Ne gibi bi sakıncası var ki bunun bileti olmayan aranamıyormu? Biraz uzun sürerdi fakat aranırdı.
İyiki El-Kaide akıl edememiş Ahmet Çakar çok doğru söylüyor. Kendi stadımızda olsaydı Fenerbahçe'nin stadı kapatılsın derdim ancak bu bizim sorumluluğumuzda olan bir durum değil emniyetin suçu.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...