Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

e-book

Ceday

Öne çıkan mesajlar

yahu, google ye git, project gutenberg yaz, aklini kaybediceksin. 7-8 yildir yurutulen bir yaygin calisma tum klasikleri neredeyse e-text yaptilar. project gutenberg aramasinda cikan linklerden bulursun sayfalarini. bircok universitede mirror ediliyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Diger guide ı da okudum saolun da bişi sorcam ben..
aynı anda iki file download edemiyoruz sanırım deişik op'lardan?
birini indirirken digerinde sıra gelince, o indirmiyor sanırım, belirli bir süre tanıyor bize..

bunun güzel bir yolu var mı acaba..
biz indirmek istedigimiz herseyi bi yere yazalım, o kendisi ugrassın vs :)
cok sey istiyorum galiba ehhe
Sosyal ağlarda paylaş

yoo gayet de indiriyosun iki ayrı serverdan?
irc clientının ayarlarına bi bak, belki "aynı anda max 1 dosya alsın" falan demişsindir.

ben ayarlıyım kendisi yapsın olayı da en iyi şöyle olabiliyo: client ayarlarından "gelen her dosyayı kabul et, şuraya kaydet" diyosun. sonra bi sürü dosya isteyip dışarı çıkıp geziyosun :)[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
dc++ ebook arşivi yapıcaksanız bariz en iyi yöntem.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...