Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TEFİM BEN

trash_

Öne çıkan mesajlar

geyik bi siteye benziyo.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 30 Temmuz 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
yeni nesil xaerofarb çıktın başımıza :p

ya çıksa nolcak çocuk hevesle bişi gösterio sen ne diosun...istemiosan girme...şöyle saçma saçma eleştirmeyin artık.[signature][hline]''SESSİZ OL Kİ BÖYLECE SENİ ZEKİ SANSINLAR''
AL PACİNO
Sosyal ağlarda paylaş

unacompied imzanı okudunmu sen hiç.okumaıysan oku.
pls.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ne dedikoducu millet yahuu... ulan etten kemikten adamı da bot yaptınız ya.. insan bi merak eder de iu nickimin yanındaki "?" ne basar. hangi botun 190 küsür mesajı var... millet olarak dedikoducuyuz.... çok fena çok....[signature][hline]Trash_
www.daniska.org
(çok yakında daniska.messenger 'le bomba gibi geliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unaccompanied, 30 Temmuz 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
said:
kingpin, 30 Temmuz 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
yeni nesil xaerofarb çıktın başımıza :p

ya çıksa nolcak çocuk hevesle bişi gösterio sen ne diosun...istemiosan girme...şöyle saçma saçma eleştirmeyin artık.

1. burası dingonun ahırı degil onune gelenle boyle konuşamassın
2. imzandaki söz bile dogru degil önce dogrusunu ogrenip CAPS OFF olarak yaz
3. en yakın zamanda banlanman dilegiyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 31 Temmuz 2005 01:34 tarihinde demiş ki:
said:
unaccompanied, 30 Temmuz 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
ya çıksa nolcak çocuk hevesle bişi gösterio sen ne diosun...istemiosan girme...şöyle saçma saçma eleştirmeyin artık.

1. burası dingonun ahırı degil onune gelenle boyle konuşamassın
2. imzandaki söz bile dogru degil önce dogrusunu ogrenip CAPS OFF olarak yaz
3. en yakın zamanda banlanman dilegiyle

1. Burası dingonun ahrı değil evet, adamın yeni olması sana serbest sıçma yetkisi vermiyor.
2. Imzaya bile saldırılmış, süper.
3. Orası seni ilgilendirmiyor.

Bu arada, XaeroFarbright olmak kötü birşey değil ki böyle kavga çıkmış burada.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

burda biri bi konu açmış paylaşmış
biri atlamış hemen laf atmış onun gafına biri laf atmış sonra ki adamın gafı olmamasına ragmen biri atlayıp gaf yapmış sonra biri gafını düzeltmiş dogru yapmış ......
daha dewam edermi bilmem ama gereksiz eleştiriler ve insanların kalbini kırmayalım bence.
raistlin insanlar senın amerikaya gitmene ne kadar seviniyosa sende inşallah insanlar adına sevinirsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 31 Temmuz 2005 11:42 tarihinde demiş ki:
1. Burası dingonun ahrı değil

Buyrun ben dingo nasıl yardımcı olabilirim :P[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şuna gelemiyorum.Bİr insan çok saçma olmadığı sürece topicler açabilir ama siz hemen eleştiriyosunuz.yani su madalyalar kaldırılsın harbi ya! sizin aklınız orda hemen ona yoruyosunuz işi.Diğer forumlarda böyle bi sorun olmuo ya.burda cok hassaslaşmışsınız.sert eleştirdiğim için pardon ama yapmayın nolur ya.eleştirmeyin hemen.[signature][hline]''SESSİZ OL Kİ BÖYLECE SENİ ZEKİ SANSINLAR''
AL PACİNO
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 31 Temmuz 2005 14:35 tarihinde demiş ki:
:)

anlamadım....ayrıca sırf smile koydun die simdi biride sana eleştiri yapsa post kasıo die guzel bişi olurmu.bunu yapıosunuz işte[signature][hline]''SESSİZ OL Kİ BÖYLECE SENİ ZEKİ SANSINLAR''
AL PACİNO
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...