Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rome total war - multiplayer

karakedi

Öne çıkan mesajlar

yahu gavuristanda millet forum maçları yhapıyor ne güzel. biz orjinal cd key sorunu yüzünden takılıyoruz olmuyor, total rome gibi bir oyunu orjnal alalım. blackroze bize nereden alınacagını parmakla gosterir, adamın süper mario brosu bile orjinal olduguna dair soylentiler var.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Haziran 2005 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

weblebi.com dan baktım %10 indirime girmiş fiyatı şu şekilde
said:

Piyasada: 90,99 YTL
Bizde: 81,89 YTL
Havale ile: 78,61 YTL

sendit.coma baktım fiyatı şu şekilde
said:

Item Total £24.99
Postage £1.50
Basket Total £26.49

DnR en ucuzu imiş ama stoklarımızda yoktur diyor:
said:
PC CD-Rom
99 YTL
77.71 YTL
(77.710.000 TL)
Bu ürün stoklarda bulunmamaktadır

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Haziran 2005 11:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kimler alıp net üzerinden oynamak ister bir liste yapalım.

hmm ben eve gidince ortalıgı kızıştırmak için bir kaç replay atayım :) 4x4 replayleri izlediniz mi hiç? topam 8 ordunun bir noktada buluşup arkada onagerlar archerların yanan ok ve güllelerle meydanı dovdugu bir savaş sahnesi hayal edin :)

inanılmaz replayler var, kesin girip savasmam gerekiyor, kendime engel olamıyorum cok vahim durumdayım cookkk ;)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

yanan ok moral bozma açısından cok faydalı oluyor,
pvp yaparken zaten her oyunda, oyunun tüm detaylarını minimuma getirmek tavsiye edilir.

ayrıca goruntu de çok hoş oluyor, 3x3 veya ötesinde genelde 400 archer birden ok salvosuna başlaıyor, "hero" diye bir film vardı ya, ahanda oradaki sahneleri canlandırıyorsun bir anda.

kara "yanan ok olmadna savaş meydanına çıkmam abi" kedi[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

öeh be abi eskidendi o ram yok olayı
512 mb kingston ramler bile artık 40$ mı 50$ mı nedir
yani ram sorunu yasıyorum ben dersen, sırf 128 mb ramlere 100$+ verdiğimiz günlerin anısına bi temiz dövüp gerekir. benim bile desktop makinemde 512 mb ram var. ki ben hardwware konusunda cimrinin önde gideniyimdir ;)

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Haziran 2005 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Leath, 07 Haziran 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
hic geregi yok cd-key e,VPN baglantisi ile aginizi kurun,birine baglanin,mis gibi oynarsiniz :) ( biz oynadik)

Şimdi yeni konu açmayayım dedim,bilen vardır belki,arkadaş oynadığına göre,VPN nasıl kurulur?[signature][hline]May Akıl Fikir Be With You Young Human..amin ceday abi,cümlemizle

Lancelion-Human Paladin-Level 4*
Sosyal ağlarda paylaş

ne zaman kafe yapsak arkadaşlarla, arkadaşlardan biri (burdaki niki ermynorac hatta, deşifre edeyim) kafamızı ütülüyor romeromeormerome oynayalım öeaaaa diye. o sebeple kılım bu oyuna. zaten beceremiyorum.
ha izlemesi zevkli:D
sistem kötü dedim kasmadım sildim, şimdi yeni bilgisayara yükledim hala beceremiyorum. ama takılmıyor en azından hehe.[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
Sosyal ağlarda paylaş

winxp ve/veya WINNT mimarisine sahip windowslar icin >>
control panel>>network connections>>create a new connection>>connect to my workplace VEYA set up an advanced connection.biraz karistirarak daha detayli bulabilirsiniz :)[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...