Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PARA KASMAAAKK !!!

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler zamanında bu premium a ilk milletin üye olduğu zamanlar bu trinadan buff kaatlarından filan 200 m kasmıştım onu iyice çoğaltıp baya bişiler yapmış para edinmiştim. şimdi ise nerdeyse azım kokuyor :( soruyorum millete nerde kasıyorsun die cz de dm de ne bilem falconda abyss de üst katlarda fln diolar.
size sorum şu ;
1- bu ko da beramusta veya areste işte manner item drop da işe yarıyormu ?
2- bu abyys deki fallen angel den neler çıkar ? centaurlardan ve flamerock lardan ne çıkar hala çözemedim bişi de çıkartamadım.
3- ve son olarak bu tax rate ve dogging rate ne işe yarar bunu çözemedim :( cevaplandırırsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle milyarları olupta dupe yapmayan adam sayısı çok azdır.

Bizde günlerce dark stone kesipte shell çıkaralım diye uğraşalım.
Millet çoktan bulmuş yolunu...[signature][hline]Shakkil / LvL 60 / Elemental Lord / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 30 Temmuz 2005 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O dediğin hikayeliler Forgotten Temple itemlerı...
Falem Rockı falan bilmem ama Fallen Angel dan pek bişi düştüğünü görmedim...
Düşse bile çok nadir düşüyor sanırım...Shell düştüğü rivayet ediliyor (hangi parçası hatırlamıyorum),gold bar diyenler de var...Saatlerce kestim,hiçbişi düşmedi,paso coin,abyss gem bile az düşüyo...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım cHitin sHeLL dusuren adamLar 2 saat kesmıoLar 1-2 gun fallen angeL da sabahLıoLar. Her 5 kestıgınden 1 cHitin sheLL cıksayDI sERVERLarda para sıkıntısı oLmasdı we Herkes ßirßirine pAra dağıtırdı...[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41100
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 30 Temmuz 2005 19:28 tarihinde demiş ki:
ya aslında haklısın biz biraz sabırsızız ama benim merak ettiğim birde bu usko da manner işe yarıyormu ?. item çıkmasını etkilermi o ? kasayımmı yani ?

Forumlarında açıklamışlardı. Şuan işe yaramıyor diye..[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 60 (61 yapmaya karar verdim :) ilk günden %25 zzZz..)
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu water of bless var can şişesi bilionuzdur. ondan çıkartmaya çok uraştım satmak için değil o bari bankamda olsun diye. 5 saat tyon kestim bi halt çıkmadı. civciv arkadaş geldi lvl kasıyorlardı tyon ile party de ilk kestiklerinde o can şişesi çıktı :D[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bana nasip oldu . salak civciv ark da 50 k ya sattı onu görmek te nasip oldu. o b2 de idi ben b1 de ben alırım satma dedim o fiyata dinlemedi lagdan b2 ye geçene kadar ben satıldı :([signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

15. uluslararası poligon atış şampiyonasına hoşgeldiniz. ilk yarışmacımız roguespear (nam-ı deger jr.kolpa). çifteyi aldı , namluyu dogrulttu , nişan aldı ve atışını yaptı ... ama oda ne saçmalar 45 derecelik açıyla agaca çarpıp tekrar 45 dereceyle tavana çarptı oradanda 90 derecelik açıyla ...... o_O yarışmacımız münasip bi tarafından vuruldu.

[Bu mesaj HasanGraver tarafından 31 Temmuz 2005 08:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...