Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebnem Ferah - Can Kırıkları

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

said:
go2hell, 13 Temmuz 2005 07:50 tarihinde demiş ki:
Cok karamsar yazmışsın valla.

ya pek karamsar değil, gittiği yönü, yaptığı albümü, çoğu şeyini beğendim ama albümde inatla ve inatla sırıtmaya devam eden bir iki şey vardı, rahatsızlık duydum ciddi ciddi albümü dinlerken

yoksa albüm süper, beğenmediğim gibi bir izlenim uyandırmayayım=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü.
gerçekten kötü.

şebo şarkı söyleyebilse kurtaracak ama izin vermemişler sanırım.

tüm şarkılarda aynı şey,
$ebo bütün albüm boyunca çığlık atıp durmuş.

başka bişi bulamadım ben.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Web Site(ler)mizin Tarihçesi
Never argue with an idiot, they'll drag you down to their level and beat you with experience!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kedi sen ön yargılı yaklaştın bence biraz
o resimide beğenmemiştin
tarja ya benzetilmiş olan
tamam belki bazı şarkılar gerçek şebnem ferah kalitesini aratıyor
bazılarının sözler pek klişe olmuş ama
albümde çok güzel parçalar da var
can kırıkları( birkaç tane daha var bu bir örnek) nı mesela gayet duygulu ve coşkulu söylüyor
şarkıda güzel yani hakkını vermek gerekir[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

almanya'da hala albümü bulamadım. ama dayanamadım dinlemek için -üzülerek de olsa- p2p'lerden indirmek zorunda kaldım. sadece can kırıklarını bulabildim, ilk intibam pek iyi değil. sözler harika olmasına rağmen fazla bağırıp çağırmış, ben şebonun sakin tatlı sesini seviyorum.

ne yazik ki genel olarak "kızınca daha güzel oluyorsun" kavramı şeboya uymamış bence. neyse umarım dinledikçe bu yorumum değişir de severim.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

mirage albümde o kızma olayına bolca rastlayacaksın, kendini hazırlasan iyi olur

şu haliyle mutlu muyum peki? ikisinden de olsa daha mutlu olurdum diyeyim ben...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

Kadinin zaten hastasiydim, tam hayrani oldum.

Bugün ilk defa klibini izleyerek dinledim, ve yapmasi gerekeni yapmis hem tarzi hem de sarkilari pop kültüründen kurtulmus, gothic rock tarzi birsey yapiyor artik ve cok güzel[signature][hline]<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue
<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kendisi le röportaj etmişlerdi bu albüm üzerine
hangi kanalda oldugunu unuttum
o röportajı dinledikten sonra bir daha dinleyin albümü
şebnemi anlayamayanlar albümü sevmeyebilirler
doğaldır...
coşkulu duygusunu şarkılara yansıtınca yeri gelicek çığlıkta atıcak bağırıcakta[signature][hline]G3NK
DC++ Paticik Unofficial Hub:paticik.no-ip.org:411
zitem illede zitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Okyanus: bu parça ile ilgili dikkatimi ilk çeken farklı bir tarzdan gelen esinlenmeydi, tam emin değilim ama senfonik power metal in(nightwish-almora vs.) izlerine rastladım biraz, nakaratı falan hoştu güzeldi ama yine de çok çok begendiğimi söyleyemeyeceğim. Bir de, bu parçada verse teki ritm-vokal tarzını başka bir parçaya çok benzettim ama bir türlü çıkartamadım, yardımcı olabilecek varsa iyi olur

bu şarkıdaki klavye melodisi DT'nin metropolis part 1 şarkısına benziyor, hatta resmen aynısı.güzel uymuş ama klavye melodiside böyle "esinlenilmez" ki, onu da yaratın işte.

diğer bir şarkıda resmen stratovarious gitar rifleri duydum dumur oldum.

bir şarkıda da gitarlar direk pentagram stilinde olmuş.

hangileri olduklarından emin değilim. başarılı bir albüm, helal olsun, haftaya da konseri var, konsere gidersem eğer bir pankart hazırlayıp metin türkcan'ın gözüne gözüne sokacam, şöyle bir pankart:
"ya bi zamanlar bi pentagram vardı noldu ona?"
...

[Bu mesaj othinn tarafından 23 Temmuz 2005 17:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

albümü henüz almadım ama bu kadar iyi iyi dediğinize göre gidilecek alınacak. beğenmezsem verdiğim paranın hesabını bu konuya yazan neredeyse herkesten soracağım>:)
amma velakin o resmi beğenmedim. zaten "gotik" hatunlara gıcıklığım vardır(yüz karası bir metalciyim). onu geçtim o tatlı suratla istediği makyajı yapsa da ı ıh olmuyor. yapay kalıyor kanımca. kalmışta.
zamanında perdeler vardı, şarkıları güzeldi, hatta tek tek dinlediğinde gayet hoş parçalardı, ama albümü takıp dinlediğimde bir süre sonra kusma isteği oluşuyordu. aynı şey yoktur diye ummaktayım:)
10-15 ytl arası fiyatı di mi?[signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

For those About to ROCK..
We SALUTE you

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...