Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sereg gururla sunar (PatiClone)

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

Üstteki mesaj için pardon :D, nie attımı sorarsanız yanlışlıkla oldu :). Buda yanlışlıkla oldu hatta. Forumları karıştırdım :D. Bende diyom mesaj atıyom benim attığım mesajlar neden veritabanında top_msj'imi yükseltmiyo :). HEuehuehueehehuh

Neyse ftpde sorun var ama 5 ve üzeri mesaj için 1 madalya, 10 ve üzeri mesaj için 2 madalya yaptım eheheh madalyasız insan kalmıcak herkes hevesin alsın! :D

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 29 Temmuz 2005 07:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bbcode sorunları halledildi
üyelikte açıklamalar kondu
flood kontrolu koydu (mesaj ve konu açma süreleri 15'er saniye)
foruma girdiğinizde konuların sıralanma yanlışlığı halledildi (yani foruma girince en üstte sabit konular sonra altlarda son mesajatılan konular, klasik forum stili)

Veritabanı dilinde sorun var latin karakter olarak ayarlı sanırım onu düzeltecem ama bulamadım nerden düzelteceğimi araştırıyorum o zamana kadar yamuk harfler ile idare etcez :)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unaccompanied, 30 Temmuz 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
hani madalya sistemi:)

Madalya sistemi var demiştim üstte zaten. Ftp bozk olduğu için atamamıştım şu anda sorun yok. 5 mesaja 1k madalya 10 mesaja 2 k madalya :D, herkes hevesini alsın! :D

Edit: Bide .php uzantılardan .x uzantılarına geçtim karizmatik olsun istedim :)

[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 30 Temmuz 2005 11:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 30 Temmuz 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
x uzantılara geçmişsin ama linkleri düzeltmeyi unutmuşsun

Düzelttim linkleri sorunsuz olması lazım şu anda hangi linkte sorun var? Tek tük çıkar belk i?

edit: Yeni konu linklerinden oku.x 'in en altındakinde sorun varmış :). Başka bulamadım[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 30 Temmuz 2005 12:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 30 Temmuz 2005 12:38 tarihinde demiş ki:
heh bu arada konu kilitli olunca asagıdaki kilitli yazısı fılan basa font da oluyor :)

Farketmez onlar küçük ayrıntılar. Oh be sonunda dili düzelttim artık herşey türkçe öyle garip garip karakterler çıkmıyor hele şükür yaaaa.

Şimdi biraz admin paneli kasalım :).[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 30 Temmuz 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
1- Domain i aktif et artık.
2- Bölümleri Ekle artık
3- moderasyon u geliştir ve ban yetkisi flm da etke sadece kilitle sabitle sil var :(
4- bizi fazla bekletme

Eheuhe ne bölümlerini ekleyecem paticikle aynı olmıcakki site :). Adult filan olcak gerçi :-P. Daha çok bilgisayar ağırlıklı olsun istiyorum. Bak kurtadam forumtr adamalar kuruyo vbulletini açıyolar forumlarını yaptıkları iş ne? Sonra gel türkiyenin en büyük forumu ol. Benim forumum onlardan çok daha güzel :-P

Ayrıca domain aktif
www.turkpano.com

edit: Yeni mesaj atarken sorun var tmm söylemenize gerek yok bu mesajın editleme süresi dolmadan fixlicem :D

Edit2: tmm düzelttim :). Mesajın editleme süresi de bitmedi :)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 30 Temmuz 2005 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Seregwethrin tarafından 30 Temmuz 2005 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehu :) m attım orada açıkladım. Site son halini alana kadar turuncu temayı kullanmak istiyorum o zamana kadar zaten site değil proje olarak adlandırılmalıdır çalışmam. Dolayısıyla site bitmeden herhangi biryere reklam da yapmıcam. Bitince kendi temamı yaparım reklamımı da yaparım :).

Madem istemiyonuz bide yazmıyım buraya yenilikleri :-P[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...