Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wariorlarda çift el we tek el silahların farkı

nix

Öne çıkan mesajlar

Murtaza kardes we diger bilgili warior arkadaslar wariordaki çift el silahla tek el silahların kullanımı arasındaki fark ve hangisi daha iyi c.z de özelikle.. bi el atın bakalım..bende şu an +6 raptor war +7 almayı düşnüyorum ama arkadas illa +7 totemic we +7 tek el giga al diyo..?¿[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:KhaRoN
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen sana kalmış.2 tek el hızlı biliyosun.Örneğin raptorla 1 kez 450 vurduğun sürede 2 tek el silahla 2 kez 375 vuruyorsun.
Blade masterlar için 2 tek el çok iyi bence.Çünkü hıza ihtiyacları var.Ama charın el morad male ise yaratılıştan ( :-) )+10 dex fazlan olduğu için raptor kullan derim.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu my ko nun sayfada dragon slayer die bi silah var. bu bizim serverlerde yokmu ? ben beramustayım ne areste nede diğerlerinde görmedim. bi de totemic bow var başlık atmışlar o hangi serverden ki. onu da göremedim daha..[signature][hline]Hay Ben Bu Online oyunu İcad edenin !!! :D okuldan oluyoz bea herseferinde
Sosyal ağlarda paylaş

dread mareyi pardon kim kesicek :D bi de benim bildiğim çift el silahı ile yaratığa tek el silahları ile de playerlere ii vuruyorsun die biliyorum. lvl 62 arkadaşın charda denemiştik barbar kendisi. ona totemic spear ve deep scar aldı eline cz de baya işe yaradı ama bu seferde apos da veya dm de fıss kaldı hayvanlara fazla vuramadı. şimdi elinde +7 raptor var cz de deepscar ve totemic i hiç aratmıyor ama yaratıklarda bariz fark ediyor..

[Bu mesaj arcenoid tarafından 30 Temmuz 2005 14:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 30 Temmuz 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
Tamamen sana kalmış.2 tek el hızlı biliyosun.Örneğin raptorla 1 kez 450 vurduğun sürede 2 tek el silahla 2 kez 375 vuruyorsun.
Blade masterlar için 2 tek el çok iyi bence.Çünkü hıza ihtiyacları var.Ama charın el morad male ise yaratılıştan ( :-) )+10 dex fazlan olduğu için raptor kullan derim.

+10 dex bi işe yaramıor.Aynı kalınlarla vurus hızımız.
Belki failed ı azlatıodur[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...