Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MYKO soru hattı, siz sorun bi bilen cevaplasın :)

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

topicte actimda cevaplayan yok... launcher acılıo ilerlioyorum sifremi vb yazıoprum ouo bitio... sonrra update completed ekranı gelio.. start a basıorumv eoyun acılıo... ardından oyun acıldıgında connecting please wait. yazısı geliyor (arka tarafa id vb yazmamız için gereken pencere gozukuo) ancak bu conencting . please wait yazısı gidince arkada id ve pass imizi yazmamız gereken yerde kayboluyor... ne yapmalıyım?[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

bende sorucam ona göre planlarda aksama olmasın.
1- KE de yaratıkların verdigi explerde bir fark var mı?
2- itemlarda ne gibi farklılıklar var , yeni itemlar var mı?
3-upgrade hadisesi nasıl? %100 +8 yapan scrolların açık olucagını duymuştum bunları npcler satıyor mu? satıyorsa fiyatı makul mu? silahı 1 kerede mi +8 yapıyor yoksa her +1 için 1 tane mi kullanıcaz?[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi
Sosyal ağlarda paylaş

girip bakim :p farklı silah yaratık falan var expleri tam bilmiyorum ama moradondakiler aynı gibi npclere bakamdım bi bakayım bi tek charonda blessed scroller ve başka ıvır zıvırlar vardı ama tam ne işe yarıyolar bilmiyorum bi girip bakayım[signature][hline]Id: Archy_Firestorm
Class: Rogue-Assassin
Level: 5x
Server: Ares

Sosyal ağlarda paylaş

Dear e-Gamers,

We regret to inform you that one of the Telekom (Malaysia major telco) main node is having network problems since July 8, 2005 3:45pm GMT+8. This is causing network connectivity problem for some of our players, depending on the location and ISP. Their network engineers are still troubleshooting this problem.

All e-Games servers are affected, including all games, websites and forums.

We are very sorry for the inconvenience caused.

Regards,
e-Games Technical Support Team[signature][hline]Id: Archy_Firestorm
Class: Rogue-Assassin
Level: 5x
Server: Ares

Sosyal ağlarda paylaş

@HasMez

Itemlarda farklılık mutlaka vardır, muhtemelen farklı silahlar ve armorlar oyunda var. Bugün MYko'da dolnaırken pazara baktım ama hayalet şehir gibiydi xydonis dolayısıyla pek bişey anlayamadım. Ama JapKO'da gördüğüm Black chitin hadisesi burada da var.

Bu arada Knight empire hadisesi ise oyunda Bret'imsi şehre gidince büyük bi meclis var. Fazla kurcalayamadım. Senatör falan dedi, "noluyoz yahu?" dedim ben de...

deimos'u bekliyoruz bakalım.[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raistin, 09 Temmuz 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
topicte actimda cevaplayan yok... launcher acılıo ilerlioyorum sifremi vb yazıoprum ouo bitio... sonrra update completed ekranı gelio.. start a basıorumv eoyun acılıo... ardından oyun acıldıgında connecting please wait. yazısı geliyor (arka tarafa id vb yazmamız için gereken pencere gozukuo) ancak bu conencting . please wait yazısı gidince arkada id ve pass imizi yazmamız gereken yerde kayboluyor... ne yapmalıyım?

oyunu açarken hiçö bişi çalışmıcak oyun açıldıktan sonra iex msnini veya kullancağın şeyleri açarsın[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

SeLamLar...

Myko dan bir account alayım dedim.3 kademeli bir form çıktı.
Birinci kademede bilgilerini giriyorsun.2. Kademede bilgilerini doğruluğunu onaylıyorsun 3. kademede CARD NUMARASI soruyor.Bu nedir.Free olduğunu zannediyodum.
3 kademe dediği Confirmation bölümü olması lazım.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...