Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni patch ve getirdikleri

holigun

Öne çıkan mesajlar

said:
JustGiveMeUrNp, 29 Temmuz 2005 01:32 tarihinde demiş ki:
provoke tam olarak nsl oldu bi düzgünce anlatsın bana lütfen diezde warior açtımda voker olcam onlan öreniyim diyom.

Proveke skilli çalışmıyor artık.İlk voke den sonra bekliyorsun 2. için hemde baya bir.O süre yeterli harpylerin seni yatırması için >.< ve son patch geldi 1287 artık glitch yapamıcak wariorlar binding skilli animasyonsuz çalışıyor artık.Tüm lvl 70 skilleride silindi iyimi oldu kötümü belli değil.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 29 Temmuz 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
1 yenilik te mesela party de
party de birinin np si biterse yatıp np beklerken party adam kesse dahi ona np gitmiyor.

Hehe bunu nasıl farkettiğini söyle :D

Ayrıca yeni patch sürekli sorun getiriyor. Hack Shield her 5 girşin dördünde hata veriyor :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi girerken yeni bir patch daha çekti, haydi hayırlısı...

Gün içerisindeki 3. patch oldu bu.
Bişey yapmaya çalıştılar ama her patchte başka yerden farklı bişeyleri bozdular :D[signature][hline]ID: Shakkil
Nation: Karus
Job: Elemental Lord
Lvl: 60
Clan: ESC
Server: Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 29 Temmuz 2005 02:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JustGiveMeUrNp, 29 Temmuz 2005 02:09 tarihinde demiş ki:
ben boşunamı kastım şimdi o kadar ühüüüüüüüüü :(:(:(:(

bosuna denemez ama artik o kadar kolay degil kisacasi.. provoke'dan sonra diger harpylere gidene kadar harpyleri biraz gezdirmek gerekiyor bazen; ama bu da her zaman mumkun degil tabi.
asil golem icin kotu oldu.. hem zevkli hem harpyden daha iyiydi bana gore (harpy'de ks malum, +chitinler falan)[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

önüne gelen harpy'de provoker olamayacak..
çok iyi oldu bence bu. gerçi provoker azalacağından ks çoğalacak ama onunda çözümü geliyo yakında..

ayrıca level limit 90'a çıkacak 8 ağustosta. o yüzden level 70 skilli silinmiş olabilir. buda çok güzel bişi..

oyun rayına girmeye başladı, bende tekrar ümitlenmeye başladım..[signature][hline]Nick : Lively
Level : 61 %8x
Class : Paladin
Clan : UK
Np : 26xxx
Nuisance : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 29 Temmuz 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 29 Temmuz 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
1 yenilik te mesela party de
party de birinin np si biterse yatıp np beklerken party adam kesse dahi ona np gitmiyor.

Hehe bunu nasıl farkettiğini söyle :D

Ayrıca yeni patch sürekli sorun getiriyor. Hack Shield her 5 girşin dördünde hata veriyor :D

hehehe
bole bi soru gelcegini biliodum.SnowSphinx fark etti bi sor istersen :)[signature][hline]Name: ShadowFax
Clan : Aserne
LvL : 6x
Race: Elmorad Warior
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 29 Temmuz 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
said:
JustGiveMeUrNp, 29 Temmuz 2005 01:32 tarihinde demiş ki:
provoke tam olarak nsl oldu bi düzgünce anlatsın bana lütfen diezde warior açtımda voker olcam onlan öreniyim diyom.

Proveke skilli çalışmıyor artık.İlk voke den sonra bekliyorsun 2. için hemde baya bir.O süre yeterli harpylerin seni yatırması için >.< ve son patch geldi 1287 artık glitch yapamıcak wariorlar binding skilli animasyonsuz çalışıyor artık.Tüm lvl 70 skilleride silindi iyimi oldu kötümü belli değil.

kötü oıldu bence sonuçta adam o kdr uğraştı ama sonuçta koca bir hiç çıktı(o adam yerinde olmak istemezdim)bundan sonra kimse lvl kasamaz artık.....[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
alinni, 29 Temmuz 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
Beyler bu myko damı yoksa usko damı ???

uskoda[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...