Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MAME - Street Fighter III New Generation

JAX

Öne çıkan mesajlar

SF III New Generation i indirdim. Hatta chd uzantili dosyasinida buldum . Fakat oyunu bir turlu calistiramiyorum. Bu oyunu calistirabilen varsa oyunu nereden indirdigini ve nasil calistirdigini anlatirsa cok sevinirim. ( Mame 0,97 versiyonunda bile denedim)
Sosyal ağlarda paylaş

ya yanlıs anlamada neden daha onceki msglere bakmama hissiyati içindesinizx bi türlü anlaöayorum next generation sadece grafiksel emuları yapıldı yani elindekiler sadece oyunun içindeki karakter,backgraund müzik ara demolar vs... içeriyor asıl işi yapacak olan cps3 emu system daha yapılamadı oyuzden su an için oynayamassın ama sakın makinanadan silme kaslın ha bazı sitelerde resimlerini gorecen o resimler segasnın su an üretimini durdurduğu "dreamcast" konsol görüntüleri hepsi bu[signature][hline]MAME server Nick:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunu oynamayı o kadar çok istiyordum ki hemen cevap alabilmek için sorumu yazdım :)
Cevabın için çok sağol. Soruyu yazdıktan sonrada tüm mame konularına baktım. Madem bu oyunu çalıştırmıyor ne diye mame de SF III diye gozukuyor. Yoksa hiç uğraşmazdım...

Super Side Kick 3 u denedim . Mame versiyonu onunda calismiyor. Acaba onuda mi henuz emule edemediler?

[Bu mesaj JAX tarafından 29 Temmuz 2005 14:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...