Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mykoda online kisi sayisi

Kael_Teduva

Öne çıkan mesajlar

valla ben deneme amaclı bi girdim KE haritalarını bilmediim icin öle dolanıodum ne var ne yok sana sole söliim butun karus haritasını dolandım yane moradon esland cz harici toplasan ya 2 3 tane mage gormusumdur belki 1 2 tanede rogue arada deişik yaratıklara rasladım allah allah die daldım fln ama kimse yok harbiden bende anlamadım[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Archer
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz czde baskın yapalım dedik bikaç kere czde şu aralar pek pk yapılamadıgı için (milletin lvl düşük) genelde czde kasıyorlar baron/cardinal/beast fln. neyse işte cardinale bi baskın yapalım dedik görünürde 5-6 kişi vardı bizde 8 kişilik partyle girdik aralarına ama sen misin giren... arkadan temiz bi 20 kişi daha çıktı batan gemiden kaçışan fareler gibi. aslında adam varda bi yerlere girmiş vaziyetteler. breth tarafında görememenin nedenide haritanın büyük olmasından kaynaklanıyor olabilir çünkü clan partyler oluyor genellikle ve sadece o partyler göze çarpıyor.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

bebelerin yatma saatinde girmişinz sizde...(ben o saatte çalışıyom veya uskodayım)bizim türkler o saatte uyuduğu için..[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 27 Temmuz 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...