Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Dofus Macerası ..

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Dostum Nwalka ve Ben Bugün büyük bi Savaştaydık .. Karşımızda Bir sürü Yaratık olmasına Karşın Tanrılar ve Tofular(daha dorusu Tofu) bizim yanımızdaydı ...

Fight the Power..

Not:Resimdeki yazıları göremiyorsanız,resmi kaydedip Paintte açın..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..

[Bu mesaj RaVena tarafından 29 Temmuz 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sonu yaklaşıyordu savaşın .. Tofular Uzanmıştı Dev(aslında ufacık)Giant Spiderlara ... Nwalka ve ben Asa'mız ve büyü kitabı elimizde,Kelimeleri Fısıldarken Birden
Karanlığın içinden Lanet Çökmüştü üzerimizde ... Ve Savaşın Sonunda Kaybetmiştik .. Tofu'lar bize karşı savaş açmaya karar verdiler ve Tofunun Laneti o günden sonra Üzerimizden Gitmedi ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

Treechnid ilk turda 5 tane arachnee summonladı 50 healti var summonların.. Aynı turda arachneeler kendini cloneladı yine aynı turda clonelar kendini cloneladı sora sıra bize geldi.. Sonraki tur aynı şekilde bütün arachneler kendini cloneladı.. Clonelar da kendini cloneladı :)
Bu şekilde 3 tur dayandık :)
Sabredebilseydik bütün ekran dolucaktı :)[signature][hline]Lle quena i'lambe tel' Eldalie?
Zombi
Vampir olmak için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...