Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Yardım] Alev - We Live In Paradise

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Alev isimli grup hakkında bilgisi olan var mı? [We Live In Paradise] Bu albüme sahip olan var mı? Daha önceki albümleri hakkında bilgisi olan var mı? gibi pek çok soru sorabilirim...[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

Republic in seyirci kitlesine hitap etmedikleri için pek alkış almadılar. Ha seyircinin çoğu hayvanlığın sınırlarını zorladı Alev konserinde ama. Bence türü içinde incelersek müzikleri falan güzel, böyle gençliğin geçiş dönemindeki dinledikleri müziği iyi icra ediyorlar.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies;Blog
Sosyal ağlarda paylaş

Rock Republic'e cikacak grup degildi, frontgirl'ün kiritmasi üzerine kurulmus bir grup gibi geldi bana[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress
Head, 27 Temmuz 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
"orospu kırmızı"
"ben senin beni şikayet etme ihtimalini sevdim."
"nietzche ve çocuk kestiğinde" gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım baya önceden güzel diyip duruyordu. ben ise zaga berlinde izleyip beğenince albümünü indirmiştim. hatta yüxexeste ilk klibinin galası vardı capture etmiştim. neyse naya hoşuma gitti yani. sor sen ne varsa aklında biliyorsam cevaplarım.
www.alevmusic.de[signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Mikael_, 28 Temmuz 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
said:
Jester, 28 Temmuz 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
bizden yediği küfürle kaldı hatun abla.
Müziği size hitap etmiyor diye küfür etmek?

walla rock adı altında düzenlenen bir festivale pop grubu cıkarılırsa, ustune ustluk bir de cok daha iyi ve tanınmıs grupların uzerinde cıkartılırsa ederim.

eger bu seviyesizlikse seviyesizim arkadas.[signature][hline]Live In Flames..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...