Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hole/Courtney Love

Clementine

Öne çıkan mesajlar

said:
paparnoz, 25 Temmuz 2005 10:41 tarihinde demiş ki:
When they get what they want they never want it again

take everything şarkısının hastasıyım hayranlıkla dinliyoruz ne dielim :)

I want it again but violent more violent...!!Violet süperdirrr ya :D Benim de en büyük hayalim bi yerde deli gibi bağırarak bu şarkıyı söylemek :D[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paparnoz, 26 Temmuz 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
şaka bir yana istediğin gibi bağırarak şarkı söylebilirsin illa bir stüdyoya gerek yok yani =P hatta yanında make me over'ıda söylersen çok makbule geçer

oo ayıpsın ben ztn her an her yerde bağırarak söylüormda hayalimde tabii daha dolu bi çevre ve gitarlar var :P :D nese nese olcekkk bigün :P[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paparnoz, 27 Temmuz 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
yoksa gitarlarla sesini kamofle etmeyemi çalışcaksın =P

hahah bnm sesimm küsell bikere taamm mı amy lee gibi sesimmmm courtney gibi stilim var :P ehuh yaw ne bilem işte havaya soksun diye :P hahah istersen ara telde sana söylimm ehuh violette çok küsel olur telde :P[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tashmoo, 27 Temmuz 2005 04:21 tarihinde demiş ki:
paparnoz sen gıtarcı bul bende bı kac kuru kalabalık paralı fan tutuyumda nolur bı soletelım :D merak ettım bu kadar kendıne guvenıosa .... >:D hihi

yok kardeşim ben tek dinlemek istiyorum :) biras bencilim sanırım[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paparnoz, 28 Temmuz 2005 01:34 tarihinde demiş ki:
ortada kaldım aman Allah'ım :D

mwhhaha yaa kardesım bak ben sana yardım edıyım dedım :D bencıl olursan , aaaa bole olur maalesef, nese gene ben bı kıyak daha gecıyım kendımı feda edıp ılk ben dınlıyım .benden haber gelmesse anlakı artık kulaklarım calısmıyor we senı arayamıyorm :P hihihi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tashmoo, 28 Temmuz 2005 04:42 tarihinde demiş ki:
said:
paparnoz, 28 Temmuz 2005 01:34 tarihinde demiş ki:
ortada kaldım aman Allah'ım :D

mwhhaha yaa kardesım bak ben sana yardım edıyım dedım :D bencıl olursan , aaaa bole olur maalesef, nese gene ben bı kıyak daha gecıyım kendımı feda edıp ılk ben dınlıyım .benden haber gelmesse anlakı artık kulaklarım calısmıyor we senı arayamıyorm :P hihihi

hahahahaha vay bea.. bu iğnelemelerin sebebi özel mesajlarına beklediğim cevapları vermemem miydi? Hmm aslında soru değil bu..:P hihihi [signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..

[Bu mesaj Clementine tarafından 29 Temmuz 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...