Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sims2:university

elessar

Öne çıkan mesajlar

oynayan var mı bilmiyorum varsa yüklerken bi problemle karşılaştı mı?
benimki üni. yi yukledıkten sonra update için 4. cd yi istiyor cd yi takınca error veriyo ve oyunu siliyo...

bununla ilgili bişey bilen ,nasıl yapıldığını anlatabilecek olan varsa lütfen çabucak cevaplasın...
Sosyal ağlarda paylaş

cd bozuktur, kopya büyük ihtimalle seninki.. ben oynamadım yüklemedim bilmiiyorum ama o gibi errorler hep cd'den kaynaklanır[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | Mail Me
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

valla kopyalanmaya karsı bi güvenlik önlemi falan mı yoksa
valla ben bi oyun 4-5 kez değiştirdigim oluyo amalar genelde tek kopyadan basıyo ve hata tüm hepsine giciyo git söle aldıgın yere onlar denesinler bi erede olmuyosa paranı al geri yada yen bi oyun al[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bendede böyle bir sorun olmuştu. sims 2 university'im orjinal benim. sana çözüm önerim oyunu tamamen sileceksin. sims 2'yi baştan yükleyip, hemen ardından sims 2 university'yi yükleyeceksin. istediği cd'leride takacaksın ki güncelleme yapsın. daha sonra crack ve çalışması için gerekli olan deamon tools kısımlarını halledeceksin (eğer kopya ise)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...