Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölesine bir deneme (hafif argo)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Sislerin içinde gezinirken, etrafımda durmadan dolaşan osuruk böceklerine aldırmamaya çalışmak çok zordu. Her yerdelerdi, önümde arkamda, her yerde. Artık "zort" sesini duymaktan gına gelmişti. Ya kendimi yok edicektim ya da onları. Farkedilmek uğruna elimi havaya kaldırdım ve o kadim sözleri okumaya başladım.

- Salla salla yer yerinden oynasın ...

Sözlere uyumlu olarak belimi ve kalçamı sallıyordum. Bu büyünün en iyi şekilde işleyip, tüm osuruk böceklerinin ölmesini istiyordum artık. Başardım büyü çalışıyordu, etrafta ki sıcaklık yavaş yavaş hissediliyordu ve ve olmuştu. Alev büyümü başarıyla yapmıştım. Tüm osuruk böceklerinin götünde bir kıvılcım oldu ve osurdukları anda patlayarak öldüler. Rahatlamıştım,o sesten kurtuldum. Her yerde "zort" sesleri yerine artık "zortt ve BOOOM" sesleri vardı. Belki beni izleyenler yerimi bulacaktı ama ağlamak istiyorum sayın seyirciler. Yanii anlatamam muhteşem bir duygu bu. Arkadan gelen sesler gittikçe yaklaşıyor. aman tanrım bunlar onlar kaçmalıyım. Bu kadim osuruk topraklarından kaçıp, daha gizli yerlere gitmeliyim...

( belki devam eder :P)[signature][hline]KÜTÜK TARAFINDAN KAPATILDI
[i][b]

Sosyal ağlarda paylaş

eeuheuheuhe :P ''kedidir o kediii''[signature][hline]"siz mektubunuzda, bana onun "imkansiz" oldugunu soyluyorsunuz. bu sozcuk fransizca degildir..." Napoleon
--------------------------------------
hired_gun, 21 Haziran 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
...sonra ben candi'nin bi erkek ile çıplak yatağa girdiğini izlediğimi çok iyi hatirliyorum ( hayir fantazi değildir , erkek hipotermi geçirir , kızın çocuğu ısıtmasi için başka çaresi yoktur da neden 2side çırılçıplak ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...