Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

numberone da çalan bir şarkı adı

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

bu yazın hit parçalarından olması muhtemel bir parça

klibinde paso bi clubtaki milletin kıçlarını gösteriyolar

müziğide şöyle bişey

"din din din dirindin di din din din dindindidin"

çok abuk oldu ama elimden gelen bu:)[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
''Hiçbir dişi durduk yere şirinLik yapmaz''
Sosyal ağlarda paylaş

shamur - let the music play.ares te var bulamassan msn den atarım sana.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 26 Temmuz 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
yanliz helal dindiririndiri,nden nasıl buldun şarkıyı :D

maharet anlatanda oooluuuuummmmmm[signature][hline]Aket Atum
Adını vermek istemeyeen bir pati, 06 Temmuz 2005 17:26 tarihinde aşağıdakini bir demiş pir demiş;
Sosyal ağlarda paylaş

bizde number one çekmiyo :D kartal a anasını satiyim kablo yu daa onumuzdekı yuz yıl da cekmezler neyse ya warsa kral şarkılar number da çalan yazsanıza indiriym ben[signature][hline]Doldur be meyhaneci .. Yanıyor içim içim. Doldur be meyhaneci çabuk doLdur içeyim . Doldur be meyhaneci boş kalmasın kadehim . Doldur doldur doldur doldur doldur bitsin ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 27 Temmuz 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
said:
Cintonick, 26 Temmuz 2005 21:59 tarihinde demiş ki:
shamur - let the music play.ares te var bulamassan msn den atarım sana.

aket dediğin şarkı bu

yok abi bulduk biz şarkıyı ama sağol yinede[signature][hline]Aket Atum
Sosyal ağlarda paylaş

ne bilim bol got diyince shamur dad karılar fln var cıbıl bol =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...