Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ban Yedim Premium Alsam

Kael_Teduva

Öne çıkan mesajlar

Premium alıp msj atman daha çok etkili olucaktır.... Ama o şekilde banını açtırman çok zor.... En garantili yol Server GM'inin bence msn adresini bulmalısın ve direk birebir konusmalısın.... Sorması ayıp Ban nedeni ne?[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ben pre uyesi iken cash alm1st1m sayfa hatas1 verd1 ben almad1 sand1m fakat 4 defa almis.ama cash genede gelmedi fakat para gitti.1.5 ay msj attim bari cashimi ver1n diye.baktim paramin ustune yatcaklar bankama basvurup hizmet alamadim dedim onlarda parami geri aldi bunun için banlandim.parami geri aldigim için(sanirim onlar cashi aldigimi saniyolar)[signature][hline]Nick:Kael_Teduva
Class:El_Morad Karus
Server: Diez Deimos
Level:6x 4x
Clan:LasomrA -
Np:7xxx 5x :D
Art1k Yok. Kasiyoz iste
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tip işlemler için herkesten ricam PayPAL kullanın arkadaslar inanılmaz guzel bişey... Ben ordan premıum aldım (nihayet)... premıum 5 dk. geçmeden acıldı... Ama dedigin gibi sorunlar kredi kartı ile her zaman yaşanıyor... Bİr arkadasımda 3 tane premıum uye ve 7500 cash knight almıştı ne cashler geldi nede premıum uyelik açıldı... Adamlar cvp vermek için premıum ol diyo sen premıum alıyorsun adamlar acmıyor saçma sapan bişey... Arkadasımda iptal ettirdi kredi kartından yakındır onunda banlanması, ayrıca bu kredi kartı ile aldıgı premıumlar ve cash için 7-8 tane msj attı en sonunda charını blokladılar artık msjda atamıyor ama charı banlı degil su anda... Yani bu adamları anlamıyorum napıyorlar.... Kredi kartı ile ilgili konular emin degilim ama Gm ler yada adminlerin bir yaptırımı yok... Bence sen PAYPAL yolu ile charına premium al ve tekrar msj at açılması için durumu izah et bence kesinlikle açıcaklardır...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kael_Teduva, 27 Temmuz 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
evet ayn1 sorun gene var cred1t den ald1m mail geldi ama bu premium zamani 0 gene offf ben bunlarin sistemine......... b1de blocklu oldugu için gostermiyo olabilirmi?

[Bu mesaj Kael_Teduva tarafından 27 Temmuz 2005 11:03 tarihinde değiştirilmiştir]

Yaw salla diez i ben deimos a geçecem. :D[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Deactivated...
Arma orc sin olarak deimos da doğacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki bahsedeyim bildigim kadarıyla, PAYPAL bir firma www.paypal.com adresinden üye oluyorsun ve senden çok küçük bir rakam yanılmıyorsam 1,85 $ üyelik ücreti alıyorlar bunun karşılıgında ID ve şifre birde harcama limiti veriyorlar... Bu limiti indirmekte senin elinde... Bu ID ve şifreyi kullnarak butun sitelerden limitin dahilinde alış veriş yapabiliyorsun yaptıgın alış veriş tutarınıda PAYPAL senin kredi kartından alıyor.... Ayrıca bir komisyon falanda ödemiyorsun...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar bulmuslar yolunu para kazanmak için.Merak ediyorum bilerekmi yapiyolar bu hesaptan 4 parasını çekip 1 tanesini bile açmama muhabetini.Avukatlık okuyan yada tanıdığı avukat olan yokmu.Sorsun danışsın.Açılabiliyorsa dava açsın para koparsın.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadasim tehditle actirdi banini zaten.onuda ayni sebeple banlamislar.oda demis hem para verip hemde banm1 y1cem sizi dava etcem demis onlarda korkup acmislar.o arka soledim simdi o ilgilencek :D[signature][hline]Nick:Kael_Teduva
Class:El_Morad Karus
Server: Diez Deimos
Level:6x 4x
Clan:LasomrA -
Np:7xxx 5x :D
Art1k Yok. Kasiyoz iste
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...