Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!Önemli!]Bana Yardım Edebilecek Biri Varmı.

Mithr

Öne çıkan mesajlar

Kafayı Sıyırmıs Durumdayım 10.Kez Çektim MyKo Clientini Ama Hepsi Bozuk.Sizden Bişey Rica Edecektim:
Efm Nasi annatcam bilmiom uyku saaatim geçti zaten :P
Simdi bilioruz bu setuplar yüklendikten sonra temp klasörüne kaydedilior.Setupu Kurduktan Sonra data.cab lari ile ayrılıor Setupumuz Ve setup.exe adında Bir miniminnacık dosyamız oluor Burada.92kb çık.Benim Setup hata verdiği için sizin setuplarinizla denemek istiorum.C:Documents and SettingsxxxLocal SettingsTemp klasöründe Bulunan bu setup.exe yi bana gönderebilecek varmı.Bende Temp klasörü Altında pft290.tmp adlı bir klasörde bulunuyor.

Bilgisayardan Anlayan Arkadaslar Bana Bu Konuda Yardımcı Olursa Sevinirm.Yardım Edebilecekler Ve Bana Bu Dosyayı Gönderme Zahmetine Girebilecek Biri Varsa Pm Atsın Lütfen Yardım.[signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Sosyal ağlarda paylaş

Gargi sen iyicene sapıttın ha.
Evladım git fatih abini ara, iste alla alla.
Manyak manyak temp klasörü bilmem ne klasörü yazmış bi de.
Hey yarabbim sana akıl versin.
Böyle bi uçar kafa gelecek şimdi sana, neye uğradığını şaşıracan, o sandalyeden düşecen asfasfafsfassfa[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih gözünü seveyim çek şuna bi cd ya.
Sabahtan beridir elli tane konu açmış milletin kafasını ütülüyo :P
Hayır milleti bilmiyom gerçi de 3 gündür benim beynimi öpüyo msn'den, özel mesajdan hehehe[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 26 Temmuz 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
setup.exe nin hata verdiğine eminmisin?
o dosya genelde hata vermez?

En azından denemek istiom .cab larda bi hata olduuunu zanmıom yada olabilir bilmiom :D en azından belki olur:P 1 Haftadır dl ediom hepsi bozuk Yardım pls:P[signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sen o bilgisayara bi format çek önce.
Virüz olabilir.
Mesela yani.
Ki sen de diyodun benim bilgisayarımda virüz var diye[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...