Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karamsar

paparnoz

Öne çıkan mesajlar

Etrafımda gövdesi küt dalları seyrek kökleri sağlam ağaçlar.Altımda ise ürpertili
simsiyah toprak parçası kırık bir agacin gövdesinde gezinen iri ufaklı böcekler
ve o böceklerin hızlı hareketleri bakıyorum etrafıma insan yok her tarafı yaşamaya
çalışan böcekler sarmış üstümde geziniyorlar beni ısırıp birşeyler koparmaya çalışıyorlar
dedim ya böcekler işte,sonra bir daha etrafıma bakıyorum alacakaranlık ve ağaçların
hışırtısı ve yalpalayan dallar.Boş gibi görünen ormanda karşımda bir at toynaklarını
kaldırarak birşeyler anlatır gibi hareket yapıyor ben ise görmezden geliyorum onu
aslında sırtına atlayıp ormandan uzaklaşmak istiyorum ama ne tepki vericeğini
bilmiyorum derken at oradan koşarak uzaklaşıyor ve gitgide gözden kayboluyor.
elimdeki sigaramdan derin bir nefes çekiyorum,birden gözlerim kararıyor,nefes almakta
zorlandığımı farkediyorum sonra birden bu derin rüyadan kalkıyorum,yatağımdan zorda
olsa kalkıyorum ve etrafta yeni ektiğim beyaz güllerin soluk verişlerinin
bende baş ağrısı yaptığını fark ediyorum ve oturup düşüncelere dalıyorum
ya ben bu güllere bakmassam böceklerde güllerimi kopartmak istermi?[signature][hline]We cast our lot together four still stand as one
Here we'll remain forever till our kingdoms one
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten o manada anlaşılacak birşey yok sanıyorum.

Tabi buradaki kavramları asıl anlatılmak istenen başka şeylerin ifade edildiği şeyler olarak görüp daha derinlemesine yoruma da girilebilir.

Ama hikayeleştirme olarak falan çok güzel, cümle yapısı falan profesyonelce geldi.[signature][hline]Follower Of Cyric,Prince Of Lies; Blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...