Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lighting Erenion

CursetH

Öne çıkan mesajlar

Yahu bu silahla wizardın kategorisi ayrı,onu demeye çalışıyorum,hala wizardla kıyaslıyonuz.

Wizardla lycaonu kıyasla ki lycaon elbetteki wizardın eline verir.

Bu silahla bak işte istediği INT e ve AP aralığına göre başla uygun bi stafftan,elemental mıdır vipermıdır artık ona bakmak lazım,elixire kadar olan staff aralığını incele,onlarla kıyasla.

Haaa kötü diil gayet iyi bi staff ama öyle çok abartılacak,vay efendim alan dötüyle dağları devircek türü bi silah ta diil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

dandanakan mı dangalak msn anlamadımda ben kıyaslamamı$ım sadece degı$mem demı$ım.artık nerenle okuyorsun veya anlıyorsun bılmıyorumda bıraz daha dıkkat et.zira burda yenısın kımın ne demek ıstedıgını tanımadan anlaman zor olur.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar ateşli delikanlılar varmış bu ortamda.Bi yazı yazmışız,hakaret etmemişiz,üstüne alınıp cevap hakkı doğacak 50 tane adam varken ortada,içlerinden biri atlıyor ortalığa,sanırsın adamın dinine küfretmişiz ilk yazıda.

Yaz adam gibi cevabını,bırak şimdi dangalak mangalak muhabbetlerini.Sonra da çıkıp adam gibi yazana diyip beni güldürme.Ben adam gibi yazarken dangalak muhabbetini atan sen diilmisin?Adam gibi yazmayan benmiyim sen misin?Belaltına çalışcak yazılar yazılacaksa,ben de iddialıyım aynı tarz cevapları vermede.

İşin özeti...Efendi ol,canımı ye...Adam gibi tartışacağın bir şey varsa onu yaz,girip dangalak diyecek,belaltına vuracak,adam gibi yazmıyacaksan yazma...
Sosyal ağlarda paylaş

belt altı laflar?daha neler lol.o yazdıgın yazıda ustume alınmı$sam ne var yanı.hıc bır yazıyı tınlamayalım mı?ki ben wizard staff lafı gecen bır post atmı$ım.papermage ıle pet mage staffının kıyaslanmıcagını bılecek kdr suredır bu oyunu oyunuyoruz ve ben orda bır$ey deyıp geyık yaptıktan sonra senın gelıp burda bunla bunun kıyaslayanlar bıle varya ne dıyım turunde demek hakaret degıl de bnm dedıklerım hakaret?ılgınc tabı göreceli bir kavram.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ne güzel efendice yazabiliyosun.Böyle ol canımı ye.
"Belaltı laf" ayrıdır "Belaltına çalışmak" ayrıdır.

Belaltına çalışmak boksta gayrınizami yumruk atmak anlamına gelir,çaktırmadan rakibini,muhattabını yıpratmaktır maksat.Burada da senin yazında normalde olmaması gerekn,dangalak lafının tam karşılığı budur...

Güzel Türkçemiz hoştur,güzeldir...

Edit olarak ekliyorum ki bi de şu var.Benim yazdığım belalına çalışmak kavramını,okurken belaltı laflar olarak algılıyorsun da.Ben niye senin ilk postta yazdığın değişmem lafını kıyaslamak olarak algılamıyayım aradan onca postu okuyup cevap yazarken??????Olabiliyomuş demekki böyle şeyler...

Demekki naapmalıymışız???Birden celallenip te insanların nickiyle kafiyeli hakaret etme gibi hoş olmayan şeyler yapmamalıymışız...

Demekki naapmalıymışız,birisi ilk kez yazıyor diye,hafiften posta koymamalıymışız...

[Bu mesaj Dandanakan tarafından 25 Temmuz 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dandanakan, 25 Temmuz 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
Yahu bu silahla wizardın kategorisi ayrı,onu demeye çalışıyorum,hala wizardla kıyaslıyonuz.

Wizardla lycaonu kıyasla ki lycaon elbetteki wizardın eline verir.

Bu silahla bak işte istediği INT e ve AP aralığına göre başla uygun bi stafftan,elemental mıdır vipermıdır artık ona bakmak lazım,elixire kadar olan staff aralığını incele,onlarla kıyasla.

Haaa kötü diil gayet iyi bi staff ama öyle çok abartılacak,vay efendim alan dötüyle dağları devircek türü bi silah ta diil bence.

bu stafı ancak +8elixir/64lightling damge ile kıyaslayabilrisinki kıyalanmaz çünkü bu staf +5olduğunda bile 70 küsür lightling damge 20küsür int bonus(lightmageler için çok önemli!!!) ve bilmem kaç küsür glacie resisit veriyo(rakamları sallamasyon yaptım çünkü statlar çok garip hesaplaması zor ama +5olduğunda bile +8elixirin light damgesini geçiyor!!!...)

yani sonuçta wizrd+8lycon kıyaslaması yapmayın ztn bu paper mageler için deil tipi aynı sadece....+burda kavga yapmayın gidin pm den kavganızı yapın...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu staff wizardlara göre daha ii vuruş yapar...

Tam paperlar için helal olsun adama

Chitin bowda etkileyici

edit: bi aralarda bende de vardı assasin olmadan önce chitin bow

Help me :D diyen noob coktu o zamanlar
lol...[signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
Np= 27614
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun, 25 Temmuz 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
e peki forgotten temple nasıl yapacaz ben hiç gelemedimde sonuna kadar ne çıkıyo son yaratık olarak

Ben iki kere geldim birinde priestle millete heal atarken ne geldiğini bile görmedim. Ama baya bir kalabalıktı mekan

Provoker ile geldim bir kere. Defans sağlam olduğu için boyuna koşarsan sonu görüyorsun. 45+da mare falan vardı ama genelde kalabalıkta görmüyorsun hangisini keseceğini.[signature][hline]"Son dileğini söyle" dedi nereden geldiğini anlamadığı garip görünüşlü kadın
"Neden basettiğini anlamıyorum. Daha önce hiçbir dilek dilemedim. Zaten hiçbir şey hatırlamıyorum" dedi adam korkmuş bir şekilde.
"İkinci dileğin herşeyi unutmaktı ve yerine getirirldi. Son dileğini söyle" dedi kadın kıpırdamadan.
"Herşeyi hatırlamak istiyorum. Artık buna dayanamıyorum" dedi adam bağırarak.
"Garip" diye gülümsedi kadın sislerin arasında yavaşça kaybolurken. "İlk dileğinde bu olmuştu)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 25 Temmuz 2005 23:36 tarihinde demiş ki:

alın beyler size bu staffın +7 si japkoda yapmışlar valla bunu alan dağıtıyodur czyi dicem ama japkoda çok mükemmel bi staff değil ama bu +7 uskoda olsaydı czde neler olcağını merak ediyorum açıkçası :)

said:
Hoodstar, 26 Temmuz 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
ligting erenion staffından diezde var +7 si blood clanında csirke kullanıyo ama humanlar kazandı onu

1. Cobra senin gosterdigin staff WreathOfErenion
ama özellikleri aynı acıkcası
2.Hoodstar'ın bassettigi staff
[spo1=LighningE.+7][/spo][signature][hline]Yeter bune ya ban ban ban anaaa
DjWarthoG2 de banlandı iyimi :(
HAKSIZLIKKKK
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SnOw_MaGe, 26 Temmuz 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
Buyrun uskoda DRT den bi kardeşimizin sattığı lightning ererion +6
http://img338.imageshack.us/my.php?image=ererion9rc.png

güzel olmuş +6sı 70 lightdamge az deil(+9elxir düşünün)

djnin verdiği ise fire staf light deil +7si güzel ama işte paper alamaz eline onu....[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...