Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çin geliyor

Sergen

Öne çıkan mesajlar

Bence ne AB nede bu diğer pakt önce Türkmen'lerle birleşmek lazım önce kızıl elma daha sonra ne olur ne olmaz bilemem ama artık banada çok cazip gelmiyor Çin-Hindistan-Rusya-İran AB bile daha iyi olur :) ama bu diğer imkanı AB'ye karşı koz olarak kullanabiliriz bak almıyosan bizi biz böle böle paktımızı kuruyoruz o zaman Türkiye'nin coğrafi konumundan yararlanamama riskini göze alamazlar ve AB uyum süreci de giriş sürecide kısalır.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Türkmen birligi için asya türkleri resmen gözümüze bakıyorlar şu türkiye bi destek cıksın diye.şu ana kadar bi kazakistana bide ayriyetten azerbeycana yardımda bulunduk.cin in attıgı bombalardan ölen türkistan insanlarıda hala hayvancılıkla uraşıyorlar.
türkiye kuruldugu günden beri bu amaç üzerinde dursaydı (sovyet etkisi var bu olayda) şimdi daha sıkı bir bag olabilirdi.[hline]no gay, no cry
www.fallenbishop.cjb.net
eski topic lere bakınca immune to terlik shield'im oldugunu örendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir birlik gerçekleşmiş olsa onlara sahip çıkmış olamanın yanında türkmenistan çok iyi gelişme göstermiş ve tekstilde avrupada ilk sıralara girmiştir bunun yanında diğer türki cumhuriyetlerde doğalgaz bol miktarda mevcuttur yani karşılıklı çıkarda vardır olayın içinde.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Türkmenistan olsa gerek, ay işini bilmiyorum da, herif bayağı bi uçmuş, en son güneşe doğru dönen altından heykelini yaptırmıştı hatırladığım kadarıyla[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Nostradamus'a göre Üçüncü Deccal İslam ya da Çin'den ortaya çıkacağını iddia ediliyormuş :)

Yorumcuların bazıları üçüncü deccalın, münlerine inancı savunmayı aşılayan kutsal kitaba (Kur'an) bağlı Müslümanlar arasından çıkacağını hissediyorlar :) Gel gelelim Nostradamus'a

DECCAL, BUDİST YA DA ZEN BUDİST BİR RAHİBİN OĞLU - DECCAL, İKİZ DOĞAN İKİ KARDEŞTEN HAYATTA KALANI OLACAK
I, 95
Hayatta kalan ikiz kardeş, yaşlı rahibin oğlu
Onu eski bir masastırın önünde bulacaklar,
Dünyayı tutacak partisi, sözleri, ses tonu,
İktidarı ona bir tepsi içinde sunacaklar

İTALYA'YA VE FRANSA'YA ASYA'DAN GELEN İSTİLA (ÇİN)
II, 29
Çıkacak ülesinden Asyalı lider
Fransa'yı gelecek aşıp Apeninleri,
Yoldur ona dağlar, ırmaklar, gökler
Haraca kesecek gittiği her yeri

DECCAL'IN DOĞUŞU - YERYÜZÜNDE KITLIK
III, 42
Bir çocuk doğacak ki boğazında iki diş,
Yağacak Toscana'ya bir alev-taş yağmuru,
Bir kıtlık başlayacak sonra gidiş o gidiş,
Açlıktan kırılacak insanlar sürü sürü.

DECCAL'IN 27 SAVAŞ YILI
VIII, 77.
Üç ülkeyi yıkacak Deccal kısa zamanda,
Tam yirmi yedi yedi yıl sürecek savaşları,
Ölüm, sürgün, zindan var karşı çıkacaklara,
Topraklar delik deşik, sular akar kırmızı

RUSYA'DA VE ÖNASYA'DA SARI İSTİLA (ÇİN)
v, 54
Bir kumandan gelecek ta uzaklardan Çinden,
Adım adım alacak Fransa toprağını,
Rusya'yı kastedecek Karadeniz üstünden,
Önasya'ya dikilecek o kanlı bayrağını

ASYALILARIN TÜRKİYE'Yİ VE MISIR'I İSTİLASI - KATOLİK KİLİSENİNİN SONU
V, 25
Arap prensi güvenecek savaş bayrağına,
Kiliseyi bitirecek bir deniz saldırısı,
Bir milyon asker girecek İran toprağına,
Şeytan işgal edecek Türkiye'yi Mısır'ı.

ÇİN'İN AVRUPA'YI İSTİLASI
40. Kehanet Haziran
Ölüm gelecek, yedi ülkesiyle Avrupa'nın doğusuna,
Bombalar, fırtınalar, tâun ve düşman hıncı,
Asyalının önünde batılılar dönecek çil yavrusuna,
Şimdi onda eski fatihleri dize getirme erinci

:) Bu kehanetlere falan inanmam ben bunları gerçek olmasına hiç istemem! A.B.D Çin'i savaş açarsa Hitler'in savaş açtığı gibi kendisii sonu getirecek. Çinliler'i hiç sevmiyorum Başbelası olacak. İslam ve Hristiyan'a büyük bir tehdit[signature][hline]Daha önce hiç görmediğin aklın sınırlarını yıkacak bir yolculuk için Paranormal sırlara açılan kapı UFO NET
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece sunu söylicem cinden süper güç olmaz nedenmi bakın tarih boyunca cinliler içlerinde uyum saglayamadı.Açınbi ansiklopedi çin e bakın ne kadar sülale değişmiş ne isyanlar çıkmış.Şu anda ülkeyi yöneten Komunistler bile kaç yıl savaştılar 2,dunya savaşından sonra yönetimi ele geçirdiler SSCB nin desteğiyle.Ben bu aralar bi ayaklanma bekliyorum gene yani önümüzdeki 10 yılda çinde yönetim değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Diablo_Tyrael_, 01 Eylül 2004 03:08 tarihinde demiş ki:
Nostradamus'a göre Üçüncü Deccal İslam ya da Çin'den ortaya çıkacağını iddia ediliyormuş :)

Yorumcuların bazıları üçüncü deccalın, münlerine inancı savunmayı aşılayan kutsal kitaba (Kur'an) bağlı Müslümanlar arasından çıkacağını hissediyorlar :) Gel gelelim Nostradamus'a

ya hayalperest insanalr

11 eylül ü bile nostradamus a bagladıktan sonra....[signature][hline]On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee. Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar sarsmıydı ne karın ağrısıysa onu Çin'in başına saranda Amerika zaten... Çünkü Çin ve Japonya ilerliyor ve gelişiyor. Eğer Amerika Çin'i durdurmazsa yakında dahada ilerleyip yakınındaki zayıf devletlerde otorite olacağını biliyor. Amerika'nın böyle birşeye izin vereceğini asla sanmıyorum. Unutmayınız ki Çin ile Amerika arasında bir savaş olacağı anda en zararlı devlet Türkiye olacaktır. Ancak Türkiye şu anda çok afedersiniz ama gözünü batıya bi tarafınıda doğuya dönmüş durumda... Doğuyla ilişkilerimizi sağlamlaştırmadığımız sürece Çin'in bu gelişmesinden çıkar sağlayamayız. Nostradamus'un kehanetlerinide inceledim bir süre... Çoğunun dolaylıda olsa doğru çıktığına tanık oldum.. Ancak bir tek konu varki bu kehanette o çok tartışılır.. Şeytanın kazanacağını kim söyledi ?

[Bu mesaj Merter tarafından 04 Eylül 2004 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merlot, 21 Kasım 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 19 November 2003 10:55 tarihinde demiş ki:
said:
Merlot, 19 November 2003 09:37 tarihinde demiş ki:

Bu nasil bi bakis acisidir ;

Burda bakis acisi ekonomik ve siyasi yonden sen olaya sosyal aciyi katiyosun ki sacmaliktan ibaret bu ...

Kaldi ki;

Turkiyeyi cok mu ileride zannediyorsun sen ? Acaba Turkiye'yi neden ab'ye almiyorlar.Eger turkiyede insan haklari varsa bende insan degilim.Acliktan olsen bir lokma veren olmaz.Paran varsa adamsin turkiyede.Cennette yasadigini sanma sen.

Gerci Turkiye'nin AB'ye alinmama nedeninin insan haklariyla alakasi olmasada (kanaatimce) cevap olmustur sanirim..

Gelecegin tek hakimi olarak goruyorum ben Asya Blogu'nu...

Nitekim ilahi yazilardada belirtilen "Buyuk Savas" (armageddon) 'inda Amerika ve Cin arasinda olacagi tahmin ediliyor. Hatta bunun uzerine filimler bile cekiliyor (bkz-Megiddo )

ekonomi ve siyaset asla sosyal ogelerden bagimsiz olamaz. kaldi ki soz konusu ulkelerin cogunun ne ekonomik ne siyasi durumu gectigimiz yuzyillarda YOKTU bile. rusya haricinde neredeyse hepsi somurge idi. sosyal boyut hicbir zaman sacmalik degildir. turkiyenin pkk diye bir sorunu vardi cunku sosyal sorunlar vardi. hindistanda, cinde ise sosyal sorunlarin haddi hesabi yok. tibetten tut tamil gerillalarina, sihlere kadar bir elin parmaklarinin saymaya yetmeyecegi kadar etnik gerilimleri olan gruplar var. ic tansiyonun oldugu, karmasanin ve terorun oldugu hicbir ulkede ne ekonomi olur ne siyaset. asil TOPLUM dedigimiz seyi olusturan sosyal boyutu dikkate almamak sacmaliktan da ote tedbirsizliktir.

turkiye her halukarda gelismislik acisindan hindistandan ilerdedir. simdi bir cok arkadasimiz bu cumleyi okuyunca heyecanlanacak, niyetlenecek hindistan soyle hindistan boyle demeye. hayir hindistan oyle boyle degil. sersefalet icerisindeki halktan vergilerle toplanan tonla kaynagi devlet eliyle psikopat gibi tesvik edilen bir bilisim cevresine yatirmak ya da eski rusyaya bol bol para akitarak 2-3 uydu firlatacak teknoloji edinmek bir basari degildir. bunu boyutu belli bir oranin uzerinde olan, afrika ulkesi olmayan her ulke yapabilir. biz de simdi essek gibi vergi koyalim, bu vergilerle borclarimiz kapatmayalim sosyal guvence vesaire saglamaya calismayalim, biz de 5 yil sonra firlatalim ic anadoludan kendi roketimizi.

evet turkiyede sartlar kotudur. ama turkiye her ne olursa olsun, aralarinda psikopat ucurumlar bulunan gelir gruplarindan altta kalanlarin kendilerini karma ayagiyla uyutup reenkarnasyon kavramini avunma olarak kullanarak sosyal yaralarin ancak kapatilabildigi bir ulke degildir. acliktan olsen cinde de rusyada da hindistanda da bir lokma veren ayni sekilde olmaz.

'asya blogu' diye bir sey YOK. OLMADI ve olmayacak. cunku senin asya blogunda olarak gormeye meyillendigin ulkelerden cin, 1945 ten sonra hindistan topragina fiili olarak saldirmis, tibeti zor kullanarak isgal edip dinini yoketmeye calismis, kendi icerisinde sayisiz etnik grubu barindirdigi gibi butun vatandaslarinin arasinda da siyasi olarak belirsizlik olan bir ulke, hindistan en buyuk eyaletlerinden biri olan pencapin tamamindan - ki turkiyenin de buyuk bir kismi kadar - ulkeye yayilan ve pencapi ancak guc kullanarak elinde tutan bir etnik corba, rusya dedigin ise artik car gibi olmus zengin mafyanin etkisinde icerde ve disarda stabilitesi oturmamis bir ulke.

bunlarin hepsi de binbir tane sebepten cikarlari catistigi ve catismakta oldugu icin gectigimiz 300 yildir biribirine dusman olan ulkeler. ne blogu ? birbirlerinin bogazina cokmemeleri bir sans.

filmlere gelince, holivudun elinde malzeme kalmadi. sovyetler yok, teroristlerin ne oldugu mechul, uzayli tribi biktirdi e ne global olay var ? cine yamanalim.

Gectigimiz yuzyillarda nasil sosyalizmden bahsediyorsun anlayamadim. Zaten imparatorluk bazinda yonetilen bir devlette nasil sosyalizm izlerini gorebiliyorsun sen?

Ayrica asya blogu var due bir olay yok sen kendini niye yoruyorsun ki biz burda olasi blogu ve turkiyenin durumunu konusuyoruz. Ancak olmayacak diyemezsin.

300 yillik dusman diyorsun ancak bizde 1. dunya savasinda cok uzak degil sadece 100 yil once fransa , amerika ve ingiltere ye karsi buyuk bir savas baslattik. Simdi ne yapiyoruz ? Ab'ye girmeye calisiyoruz , abd'nin evcil hayvani oluyoruz. Bu mu dusmanlik peki? Yunanlilar . Ayni sekilde onlarlada cok buyuk bir savas yaptik. Devlet acisindan bakarsan uyumsuzlar ama toplum olarak turkleri cok severler. Ecevit'in bir sozu " Yalniz kalinca anlarsin dusmaninin aslinda dostun oldugunu. " . Su an yurtdisindayim ve inanin yunanlilar kardesleri gibi bakiyorlar bizlere. Uluslararasi duzeyde devletler birbirine karsi yuzsuzdurler.Bu boyledir.

Ayrica film cin uzerine yapilmamistir. Filme izlemediysen yorum yapman hos degil. Filmi izle oyle konusalim.[hline]Ben kadinin Istanbul gibi olanini severim;
Fethi zor , Fatih'i tek ...

yur
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası çinden umutluyum.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Arkadaşlar, bu tip şeylere fazla inanmamama rağmen, Kur'an-ı Kerimde, tam hatırlayamadım şimdi ayetini suresini, Ecuc Mecuc diye adlandırılan çok kalabalık ve güçlü bir toplumdan bahsedilir.
Bilmem var mıdır okuyan, orada bu toplumun dağları ve denizleri aşıp dünyaya hüküm süreceğini, çok acı getireceğini, gözyaşı döktüreceğini okumuştum.
Acaba diyor kafamın bir yanı sürekli, geldik mi o güne :)
Aynı şey birçok kahinin yazıtlarında da bulunur. Bu adamların dünyayı ele geçireceği falan. Hani inandığımdan değil de aklına geliyor insanın :)

Asya birliği oluşuyor, bununla ilgili yeterince şey duydum gerekli yerlerde. Rusya ile Çin bir anlaşma içinde sayılırlar, çokça belge var aralarında zaten, türkiyeyi, koreyi ve japonyayı da istiyorlar birlikte, Türkiyeyi en güvenli avrupa sınır kapısı olduğu için istiyorlar. Ve bir rus yetkilisine sorulan soru şuydu: Rusya ile Çin 1.sınıf üye olacak, türkiye 2. sınıf mı olacak diye. Rus askeri yetkilisi: Hayır türkiye de, kazakistan da, türkmenistan da, rusya da aynı statüye sahip olacaklar. Biz imparatorluğumuzu yönetme çabasında değiliz, bir dünya imparatorluğu kurma çabasındayız. demişti.
Ben böyle bir oluşumun türkiyenin geleceği açısından daha faydalı olacağını ve böyle bir oluşumun kolayca durdurulamayacağına inanıyorum. Avrupa birliğinin, bu konunun ayyuka çıkmasından hemen sonra, rusyaya yüzlerce defa diplomatik ziyaret yaptığını, hemen hemen her gün yazışmalar olduğunu biliyor musunuz? Ya da x davasındaki karardan sonra, Türkiye dışişleri bakanlığının, Asya Birliğine gireriz, şeklindeki tehditinden sonra abnin zanayı türkiyeye göndermesi var.
Yani herşey olabilir, olası olan Çin'in gerçekten geldiği...

Ha bu arada bir arkadaş var, kimse cevap verme lüzumu görmemiş,ona söyleyeyim, tarihlerimizdeki düşmanlığımızdan ötürü, yahut Çin in tarihinde dünya liderliği yok şimdi de olamaz diyen arkadaşlar.. Eğer bu işler tarihle olsaydı ABD hala kızıldereli kovalıyor olurdu. Fransa ile Almanya birbirlerini ne kadar kesip biçti kaç savaşta hatırlarmısınız, ya da ukrayna ile almanya arasındaki, avusturya ile sırbistan arasındaki savaş.. Bu ülkeler şimdilerde yanyana aynı çatıda bir arada bulunuyorsa, biz 2000 sene önce savaşsak dahi şu anda rahatça bir arada yaşayabiliriz. Ha ayrıca bu mirası bizden daha çok taşıyan orta asya türkleri bile bu anlaşmaya yanaşıyorsa bizimkine kendi kendine gelin güvey olmak denir[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

Çin gerçekten nüfusu ve iş gücü ile bütün dünyaya rakip olan bir ülke. Ve eğer Çin Asya taraflarında tıpkı Avrupadaki gibi bir oluşuma gitmeye kalkarsa ve bu oluşumda Rusya ile yan yana bulunursa O zaman bu Dünya Korksun gerçekten.Bütün Emperyalist köpekler,AB Yanlısı korkaklar ve Irkcı politika izleyen herkez o zaman korksun.Rusya'nın başındaki Viladimir Putin eski SSCB Yanlısı bir Politika izliyor ki Çin de zamanında Komunizm'i tatmış bir ülke ve şu anda tekrar aynı yönetim olması ıcın zemin hazırlanıyor kanımca.Eğer Ki Çin Asya'da bir oluşuma girerse Rusya-Çin-Iran bu 3'u bir arada olursa Görün o zaman bu Amerika'yı,İngiltere'yi,AB'yi.. Kaçacak delik arayacak hepsi...[signature][hline]henüz çocukluğumuzu bile yaşamamıştık. bir kadın eli değmemişti ellerimiz. bir sevgiliden mektup bile almamıştık daha. bir gece sabaha karşı, pranga vurulmuş ellerimiz ve ayaklarımızla çıkarıldık idam sehpalarına. herkes tanıktır ki korkmadık. içimiz titremedi hiç. mezar toprağı gibi taptaze, mezar taşı gibi dimdik boynumuzu uzattık yağlı kementlere.
asıldık ey halkım, unutma bizi...
Deniz Gezmiş
Sosyal ağlarda paylaş

valeron ,

cin ve sovyet rusya gecmiste iki komunist ulke olduklari halde uyguladiklari komunist modelleri birbirleri icin tehdit olarak gordukleri icindir ki aralari bomboktu . yıllarca birbirlerinin kuyusunu kazmaya calistilar .

ayrica bugun icinde bulunduklari bolgede ortaklik yapamayacak kadar cikar catismalari var . bu nedenle cin hemen yanindaki rus ve turki cumhuriyetlerin petrolleri yerine araplarin petrollerini garanti altina almak istiyor (tabii abd nin cine karsi izledigi ortulu duvar orme politikasi da var ). cin son 1-2 senedir araplarla buyuk petrol anlasmalari yapti .

cin ancak dunyanin copunu uretir , ekonomik olarak dis alimindan dolayi bir agirligi zaten bugun bile var ama ilerde asla politik yada ekonomik bir super guc olamaz .[signature][hline]Fiery angels fell . Deep thunder roared around their shores... Burning with the fires of Orc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...