Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marshall MG30DFX

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Bu anfiyi almayı düşünüyorum, aranızda kullanan ve yorum yapmak isteyen var mı? Bir de tam olarak fiyatını bilen varsa yemede yanında yat :p[signature][hline]Albert Einstein 1912 yılında demiş ki:
"İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar emin değilim..."

Albert Einstein (1879-1955)
Sosyal ağlarda paylaş

bende 100dfx i var mg serisinin gayet memnunum tavsiye ederim aleti..
amerika bağlantın varsa direk ordan almaya bak yarı yarıya fiyat oynuyo yok burdan alıcam diyosan burda var istediğinden..

isfendan'a güvenebilirsiniz, alışveriş yaptım baya ilgililerdi bi sorun çıkmadı..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Ama yine de denemeden alma bence. Marshall'ın kalitesini herkes bilir, ama fiyatı da epey pahalıdır. Aynı fiyata başka markaların 12" hoparlörlü daha güçlü modelleri alınabilir. Ama kimisi Marshall tercih eder kimi başka bir şeyi. Yine de denemek lazım bence.[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Marshall almayı düşünüyorum, sempatim var ona karşı :)
çok sağolun yorumlarınız için...[signature][hline]Albert Einstein 1912 yılında demiş ki:
"İki şey sonsuzdur, insanoğlunun aptallığı ve evren. Fakat ikincisinden o kadar emin değilim..."

Albert Einstein (1879-1955)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...