Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunu bırakıtım...

Raistin

Öne çıkan mesajlar

mykoda bana su 2 hafta boyunca yardım eden herkeze teşekkürler.. asla clanla tam uyum saglayamadım edemedim...ginede cogunuzu (p4tr1ot, master of bilememn arasırada militan ) cok sevdim sevecegim. artık bıraktım ben yokum... hepinize ii kasmalar... oynamasamda daima noobz klanını destekliorum.... ve özellikle bana dün pk dan ilk defa zevk almamı saglayan ve ilk defa bu kadar yüksek levelli olmamı saglayan arkadaşlarımı tekrar tekrar öpüyorum, seviyorum.. saglıcakla kalın....[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

özel msjlarla accountunun açılmasına yardım etmiştim.. o usko muydu my ko mu? (bunu teşekkür etmesi için söylemedim (böyle düşünen yok dimi!!!))

Bu arada ne denilebilir ki... allah bizide kurtarır inş... :-)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Archer
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi geçmiş olsun o zaman.
Hayatında başarılar.
Bi de agresifliğini bir kenara bırakırsan (Ki benim gördüğüm kişilğinin büyük bir bölümünü bırakmak demek bu :P) senin için gayet iyi olacaktır.
Hoşça ve dostça kal...[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...